Brīvdienās pastiprināsies sals, Mixnews.lv

Brīvdienās pastiprināsies sals

фото

Sabiedrība | 2013. gada 12. janvārī plkst. 11:02

Brīvdienās Latvijā pastiprināsies sals.

Austrumu rajonos gaisa temperatūra var noslīdēt līdz -20 grādiem, taču būtiski nokrišņi šajā laikā nav gaidāmi, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

Ja naktī uz sestdienu vēl daudzviet sniga un saglabājoties brāzmainam ziemeļaustrumu, austrumu vējam, dažviet nedaudz putināja, tad turpmākajās dienās mākoņi nedaudz izklīdīs. Ievērojami nokrišņi nav gaidāmi un pastiprināsies sals.

Nakts stundās gaisa temperatūra pazemināsies līdz -12-17 grādiem. Naktī uz svētdienu, ieplūstot vēl aukstākai gaisa masai un debesīm skaidrojoties, austrumu rajonos tā pazemināsies līdz - 20 grādiem. Savukārt dienas laikā gaisa temperatūra –7-12 grādi. Kurzemē būs nedaudz siltāks.

Laika apstākļu izmaiņas gaidāmas no otrdienas, kad Latvijai no dienvidrietumiem pietuvosies plaša mākoņu un nokrišņu zona, kas atkal daudzviet palielinās sniega segas biezumu.

Līdz ar nokrišņiem Latvijā ieplūdīs arī nedaudz siltāks gaiss, tādēļ no nākamās nedēļas vidus gaisa temperatūra būs -5-10 grādu robežās, bet Kurzemes piekrastē būs nedaudz siltāks, prognozē sinoptiķi.

foto: fotocommunity.de

Komentāri