LTV un LR kopīgais ziņu portāls varētu sākt darboties janvāra beigās, Mixnews.lv

LTV un LR kopīgais ziņu portāls varētu sākt darboties janvāra beigās

фото

Sabiedrība | 2013. gada 13. janvārī plkst. 20:21

Latvijas Televīzijas (LTV) un Latvijas Radio (LR) kopīgais ziņu portāls savu darbību varētu uzsākt janvāra beigās, ziņo aģentūra BNS.

Kā pavēstīja interneta platformas atbildīgā redaktore Marta Cerava, šonedēļ Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) jaunā sabiedriskā medija prezentācijā izskanēja, ka jaunās mājaslapas adrese varētu būt Latvijas sabiedriskais medijs, taču Cerava to neapstiprināja.

"Mēs vēl neesam vienojušies par vietnes adresi. Šobrīd ir izveidots mājaslapas vizuālais dizains un notiek programmēšanas darbi, kā arī dažādu citu tehnisku jautājumu risināšana. Ceram, janvāra beigās jau varēsim sākt darbību," saka Cerava.

Jau iepriekš ziņots, ka portālā ziņas būs pieejamas gan latviešu, gan krievu valodā, izmantojot abu mediju resursus satura veidošanā.

Tāpat jau vēstīts, ka šonedēļ NEPLP nākusi klajā ar koncepciju par Latvijas sabiedriskā medija (LSM) izveidi, kas paredz Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu piecu gadu laikā. Šobrīd koncepcija ir saskaņošanas procesā, bet pēc tam nonāks valdībā

Komentāri