Ziedot.lv pakāpeniski pārtrauc ziedojumu vākšanu Zolitūdes traģēdijā cietušajiem, Mixnews.lv

Ziedot.lv pakāpeniski pārtrauc ziedojumu vākšanu Zolitūdes traģēdijā cietušajiem

фото

Sabiedrība | 2014. gada 2. janvārī plkst. 20:13

Labdarības organizācija "Ziedot.lv" pakāpeniski pārtrauks ziedojumu vākšanu Zolitūdes traģēdijā cietušo un bojāgājušo tuvinieku atbalstam, aģentūrai LETA pastāstīja organizācijas komunikācijas vadītāja llze Ošāne.

Līdz ceturtdienai šim mērķim ziedoti 1,38 miljoni eiro, sacīja Ošāne. Viņa skaidroja, ka ziedojumu vākšana pakāpeniski tiks pārtraukta, jo aptuveni puse no saziedotās summas vēl nav iztērēta, tādējādi nav korekti turpināt ziedojumu vākšanu. Viņa gan piebilda, ka tā varētu tikt atsākta, kad uzkrājums būs iztērēts, bet cilvēkiem joprojām būs nepieciešama palīdzība.

Ziedojumu vākšana ir pārtraukta portālā "Ziedot.lv", nedarbojas arī šim mērķim paredzētais ziedojumu tālrunis 90006385.

Savukārt palīdzēt vēl iespējams ziedojumu kastītēs degvielas uzpildes stacijās "Statoil" un veikalu tīklā "Maxima", kur ziedojumu vākšanu plānots noslēgt šī mēneša laikā. Tāpat ziedojumus var pārskaitīt uz jebkuru "Ziedot.lv" labdarības kontu, norādot attiecīgu mērķi - "Atbalsts 21.novembra traģēdijā cietušajiem".

Jau ziņots, ka pagājušā gada 21.novembrī Zolitūdē, iebrūkot lielveikala "Maxima" jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guva smagus ievainojumus.

Komentāri