OTV mēneša laikā pilnveidos programmu, Mixnews.lv

OTV mēneša laikā pilnveidos programmu (1)

фото

Sabiedrība | 2014. gada 6. janvārī plkst. 22:07

SIA "Ogres televīzija" veidotais kanāls OTV mēneša laikā pilnveidos programmu, biznesa portālam "Nozare.lv" sacīja "Ogres televīzijas" vadītāja Dace Tribocka.

Viņa atklāja, ka nākotnē paredzēts kanāla OTV studiju pārcelt uz Rīgu. Ar laiku kanāla OTV un "Ogres televīzijas" redakciju plānots nodalīt. Reģionālo materiālu ražotāja "Ogres televīzija" paliks, kur tā ir, bet OTV tiks veidots Rīgā.

OTV vajadzēja sākt pilnvērtīgu darbu desmit dienu laikā pēc konkursa par sabiedriskā pasūtījuma daļu rezultātu paziņošanas. No minētajām desmit dienām tikai divas ir bijušas darbdienas, un normālā situācijā, lai sagatavotos, būtu nepieciešams pusgads vai ilgāk, skaidroja Tribocka.

Televīzijas vadītāja norādīja, ka jau pašlaik OTV nodrošina sabiedriskā pasūtījuma izpildi, veidojot oriģinālraidījumus, taču laika gaitā to kļūs vairāk. Paredzēts, ka katru vakaru būs ziņu raidījums un jauniešu raidījums.

Arī daļa no pārējās programmas būs saistīta ar bērnu jauniešu auditoriju, taču ne visa.

Paralēli tiek strādāts ar producentiem un papildus tiek meklēti cilvēki - notiek darbinieku atlase. Pašlaik "Ogres televīzijā" strādā 11 darbinieki, bet plānots pieņemt darbā vēl 19.

Norit darbs arī pie programmas izveides, un jau šonedēļ tā varētu būt pieejama skatītājiem. Tribocka uzsvēra, ka OTV darbs norit ļoti strauji, un skatītāji jau drīzumā varēs redzēt vairākus uzlabojumus.

Kanāls OTV kopš 1.janvāra ir pieejams bezmaksas apraidē. "Ogres televīzija" uzvarēja Nacionālās plašsaziņas līdzekļu padomes rīkotajā konkursā par bērnu un jauniešu programmas veidošanu.

Komentāri 1
anetapirms 5 gadiem
garlaicigs tas otv..saprotu ka vienreiz..nu divreiz rada atkartojumu filmai kadai vai kadam raidijumam,bet ka programma iet uz rinki visu laiku un jau sesto dienu..nu tas jau ir par traku..jega no tada otv..