Rimi veikalā Bauskā piedzimusi meitenīte!, Mixnews.lv

Rimi veikalā Bauskā piedzimusi meitenīte! (1)

фото

Sabiedrība | 2014. gada 7. janvārī plkst. 14:55

Otrdien "Rimi" veikalā Bauskā piedzimusi meitenīte, ziņo LETA.

"Šodien "Rimi" veikalā Bauskā patiešām notika brīnums un pasaulē nāca veselīga meitenīte," stāsta "Rimi" pārstāve.

Viņa norāda, ka veikala darbinieki operatīvi izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību, kas nogādāja jauno māmiņu un viņas jaundzimušo mazuli Jelgavas slimnīcā.

"Mēs esam ļoti priecīgi, ka mazulis ir piedzimis sveiks un vesels, kā arī apsveicam jauno māmiņu ar šo brīnišķīgo notikumu," uzsver "Rimi" pārstāve.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša, mediķu brigāde notikuma vietā ieradusies sešas minūtes pēc izsaukuma saņemšanas. Kamēr ārsti steigušies uz "Rimi", palīdzību sievietei sākusi sniegt NMPD darbiniece, kura tajā laikā iepirkusies veikalā.

Bērniņš esot piedzimis ļoti ātri, jo pirms brigādes ierašanās NMPD saņemts atkārtots zvans ar informāciju, ka mazulis jau ir nācis pasaulē. Bukša sacīja, ka bērniņš un jaunā māmiņa nogādāti slimnīcā apmierinošā stāvoklī.

NMPD pārstāve aicina topošos vecākus būt rūpīgiem laikā, kad tuvojas bērniņa pasaulē nākšanas brīdis, un uzturēt ciešu kontaktu ar ārstu, lai paspētu laicīgi ierasties slimnīcā.

Komentāri 1
Munispirms 5 gadiem
Jaundzimusī būs dienās pārdevēja.