Laimas Ziemassvētku akcijas rezultātā 400 bērni Latgalē saņēma dāvanas, Mixnews.lv

Laimas Ziemassvētku akcijas rezultātā 400 bērni Latgalē saņēma dāvanas

фото

Sabiedrība | 2014. gada 8. janvārī plkst. 18:23

Jau otros Ziemassvētkus pēc kārtas Laima rīko labdarības akciju, palīdzot bērniem no Latvijas reģioniem saņemt savas sapņu dāvanas. Šogad Laimas Mīlestības un sirds siltuma mājiņā, pateicoties līdzcilvēku atbalstam, tika sarūpētas 400 dāvanas bērniem no dažādiem Latgales novadiem. 300 bērni dāvanas jau ir saņēmuši, bet vēl 100 bērnu dāvanas ir ceļā uz Latgali un tiks nogādātas līdz 12.janvārim.

Starp 400 sagādātajām dāvanām ir 50 velosipēdi, 40 mašīnas un helikopteri, 20 lelles, slidas, sintezatori, ģitāra, pilns hokeja ekipējums un daudzas citas tik ļoti gaidītās dāvanas.

Visi bērnu sapņi par svētku dāvanām tika piepildīti, pateicoties Laimas Mīlestības un sirds siltuma mājiņas apmeklētājiem, kura līdz 8.janvārīm darbojās Rīgā, blakus Laimas pulkstenim. Ziemassvētku akcijas rīkotāji ir pateicīgi visiem labdariem, kas iesaistījās un palīdzēja paveikt šo ziemassvētku laika brīnumu, bet Laimas Mīlestības un sirds siltuma mājiņa sāk gatavoties nākamajiem Ziemassvētkiem.

Sadarbībā ar biedrību Ascendum un pašvaldību sociālajiem dienestiem akcijas rīkotāji apmeklēja maznodrošinātās daudzbērnu ģimenes, kuru bērni uzzīmēja kartītes un ierakstīja tajās savu sapni par Ziemassvētku dāvanu. Kartītes tika iekārtas Laimas Mīlestības un sirds siltuma mājiņas eglītē, kurā ikviens, kurš vēlējās iepriecināt citus, varēja pieteikties sarūpēt konkrēto dāvanu konkrētajam bērnam, kas bija rakstījis kartīti.

Mājiņā ikdienas darbojās Laimas Mīlestības vēstneses, kuras visiem interesentiem un ienācējiem izstāstīja šī projekta ideju, iepazinās ar katru dāvinātāju un rūpējās, lai dāvaniņas tiktu nogādātas īstajiem adresātiem, piepildot svētku brīnumu un radot prieku tiem, kam tas ir tik ļoti nepieciešams.

Ar Ziemassvētku dāvaniņām tika iepriecināti 400 bērni no daudzbērnu maznodrošinātajām ģimenēm Viļakas, Zilupes, Alsungas, Aglonas, Baltinavas, Strenču, Riebiņu, Dagdas, Vārkavas, Kārsavas, Rugāju, Viļānu, Rucavas, un Cibakas novadiem.

Savukārt, jaunieši no nodibinājuma Rožkalni bija izgatavojuši īpašus eņģelīšus - sargeņģeļus, kas tika dāvināti katram, kas sarūpēja dāvanu bērnam, kļūstot par viņa sargeņģeli.

Komentāri