Otrdien bez elektrības palicis t/c "Spice", Ulmaņa gatvē slēgts "Statoil", Mixnews.lv

Otrdien bez elektrības palicis t/c "Spice", Ulmaņa gatvē slēgts "Statoil"

фото

Sabiedrība | 2013. gada 15. janvārī plkst. 18:23

Elektrības pārrāvuma dēļ apakšstacijā "Mārupe" otrdien uz laiku bez elektroapgādes palika tirdzniecības centrs "Spice" un citi tirgotāji, kā arī Ulmaņa gatves apkārtnes privātmāju iedzīvotāji, ziņo biznesa portāls "Nozare.lv".

Uz laiku nedarbojās "Rimi" veikals tirdzniecības centrā "Spice", bet vakarā veikala darbība bija atjaunota.

"Elektrības pārrāvuma dēļ šobrīd nestrādā mūsu veikals t/c "Spice". Darām, ko varam, lai pēc iespējas ātrāk mēs atkal varētu apkalpot pircējus," sociālajā tīklā "Twitter" rakstīja "Rimi". Pēc septiņām minūtēm uzņēmums paziņoja, ka elektrības padeves problēma ir atrisināta.

Elektrības pārrāvuma dēļ bija slēgta arī "Statoil" Ulmaņa gatves degvielas uzpildes stacija (DUS) virzienā uz centru no aptuveni 13:00 līdz 16:00, un tagad normālā režīmā tā ir atsākusi darbu.

Kā pavēstīja AS "Sadales tīkls" Rīgas Dispečervadības centra vadītājs Andris Gēbels, šodien 12:54 tika konstatēts bojājums apakšstacijā "Mārupe", uz kurieni nekavējoties devās "Sadales tīkla" operatīvā izbraukuma brigāde.

Veicot sniega izvešanas darbus, trešā persona sarāva 20 kV gaisvadu elektrolīniju un izraisīja zemesslēgumu, no kā radās divu 20 kV kabeļu līniju bojājumi. Lokalizācijā iesaistījās divas "Sadales tīkla" brigādes, vienā no līnijām atjaunojot elektroapgādi 15:41, savukārt otrā - 16:26.

Foto: elektroas.ru, mir-kvartir-ok.ru, kllproject.lv

Komentāri