Rīgas dome brīdina par satiksmes sastrēgumiem ES un EK amatpersonu vizītes laikā piektdien, Mixnews.lv

Rīgas dome brīdina par satiksmes sastrēgumiem ES un EK amatpersonu vizītes laikā piektdien

фото

Sabiedrība | 2014. gada 8. janvārī plkst. 21:14

Saistībā ar augstu Eiropas Savienības (ES) amatpersonu vizīti Latvijā, piektdien, 10.janvārī, vakarpusē Rīgā ir iespējami ievērojami satiksmes sastrēgumi, aģentūrai LETA pavēstīja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

ES padomes priekšsēdētāja Hermana van Rompeja, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja Žozē Manuela Barrozu, ES ekonomikas un monetāro lietu komisāra Olli Rēna un citu amatpersonu vizītes laikā piektdien Rīgas centrā būs ierobežota satiksme, tāpēc autovadītājiem jārēķinās ar sastrēgumiem. Amatpersonas Rīgā ieradīsies piektdien ap pl.16:00

Lieli sastrēgumi varot veidoties laikā, kad amatpersonu delegācijas pārvietosies no vienas pilsētas vietas uz citu, jo delegācijas maršrutā tiks apturēta citu transportlīdzekļu satiksme. Ņemot vērā, ka amatpersonu vizīte notiek piektdienā, kad satiksmes plūsma un sastrēgumi ir lielāki nekā ikdienā, iespējama ievērojama sabiedriskā un privātā transporta kavēšanās, brīdina pašvaldība.

Piektdien Vecrīgā būs aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, kā arī nepieciešamības gadījumā atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko atļauto vietu no plkst.7 līdz 19.30 Amatu ielā, posmā no Šķūņu līdz Meistaru ielai un stāvlaukumā pie Lielās Ģildes, Šķūņu ielas kreisajā pusē, posmā no Tirgoņu līdz Amatu ielai, bet no plkst.7 līdz 17 Brīvības bulvāra labajā pusē, posmā no Rīgas apgabaltiesas ēkas līdz Elizabetes ielai.

Nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība no pl. 16:44 līdz 17:10 un no pl.18:55 līdz 19:15 Amatu ielā. No pl.7:00 līdz 19:30 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, izņemot transportlīdzekļus ar izsniegtajām stāvēšanas atļaujām, stāvlaukumā pie Lielās Ģildes, 30 metru garā posmā Tirgoņu ielas labajā pusē, posmā no Šķūņu līdz Krāmu ielai.

Sabiedriskā transporta satiksme un gājēju kustība pie delegācijas pārstāvju apmeklējamiem objektiem tiks regulēta atbilstoši nepieciešamībai. Neatļautajās vietās atstātos transportlīdzekļus pašvaldības policija un Valsts policija pārvietos uz tuvāko atļauto vietu. Tāpat policija rūpēsies par sabiedrisko kārtību pasākuma norises vietās norādītajā laikā, nodrošinās delegācijas pārstāvju autotransporta kolonnas piebraukšanu pie apmeklējamiem objektiem un nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību pasākuma norises vietās norādītajā laikā, kā arī nepieciešamības gadījumā regulēs vai ierobežos transportlīdzekļu satiksmi un gājēju kustību saskaņā ar Drošības policijas norādījumiem.

Jau ziņots, ka van Rompejs un Barrozu Rīgā ieradīsies, lai piedalītos svinīgajā pasākumā saistībā ar Latvijas iestāšanos eirozonā, un lai tiktos ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski (V).

Ar Dombrovski viņi tiksies valdības namā, Rēns lasīs lekciju Latvijas Universitātes centrālajā mājā, bet svinīgais pasākums notiks Lielajā Ģildē.

Komentāri