Holivudas filmā iemūžināts Latvijas zīmola an&angel trauks, Mixnews.lv

Holivudas filmā iemūžināts Latvijas zīmola an&angel trauks

фото

Sabiedrība | 2014. gada 9. janvārī plkst. 11:46

Holivudas filmā "Runner Runner" ("Uz visu banku") redzams Latvijas stikla dizaina priekšmetu zīmola "an&angel" trauks. Par to liecina zīmola "an&angel" pārstāvju paziņojums sociālajā vietnē "Facebook.com": "Pārsteidzošs atklājums - "an&angel trauks" iemūžināts pagājušā gada kinolentē "Runner Runner" ar Benu Afleku un Džastinu Timberleiku galvenājās lomās!" Detektīvfilma "Runner Runner" pirmizrādi piedzīvoja 2013.gada rudenī. Latvijas kinoteātros filma izrādīta no 27.septembra.

фото

Kā ziņots, stikla dizaina priekšmetu zīmols "an&angel" pērn ieguvis prestižo Red Dot dizaina balvu kategorijā "Produktu dizains", biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "an&angel" sabiedrisko attiecību pārstāve Regīna Ikala.

Zīmols "an&angel" ir ieguvis vairākus apbalvojumus kategorijā "Labākais rūpnieciskais dizains" žurnāla "Deko" konkursā 2007., 2010., un 2011.gadā, kā arī apbalvojumu kategorijā "Rūpnieciskais dizains" Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Ekonomikas ministrijas rīkotajā Eksporta un inovācijas balvu pasniegšanā 2010.gadā.

"an&angel" ir Latvijas inovatīva un funkcionāla stikla dizaina priekšmetu zīmols, kuru 2004.gadā radīja stikla mākslinieks Artis Nīmanis un kurus ražo SIA "Angel Glass Design". "an&angel" radītie stikla dizaina objekti apvieno dizainu, praktisku pielietojamību un eksperimentālu jaunradi. "an&angel" kristāla un stikla trauku kolekcijas ir estētiski minimālistiskas, funkcionālas, bet ar savu individuālo raksturu.

Kā liecina "Firmas.lv" dati, "Angel Glass Design" apgrozījums 2012.gadā bija 111 274 eiro, bet peļņa - 438 eiro. SIA "Angel Glass Design" dibināta 2004.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2988 eiro (2100 latu). "Angel Glass Design" īpašnieki ir SIA "C-NRG Management" (33%), Edmunds Bērziņš (33%), Agnese Garā-Nīmane (17%) un Artis Nīmanis (17%).

Foto:facebook.com/angelglassdesign

Komentāri