Rīgas pašvaldības iestādēs tagad var norēķināties ar karti, Mixnews.lv

Rīgas pašvaldības iestādēs tagad var norēķināties ar karti

фото

Sabiedrība | 2013. gada 16. janvārī plkst. 07:05

Rīgas pilsētas pašvaldības iestādēs beidzot iespējams norēķināties ar karti - 14 iestādēs pērn uzstādīti kopumā 52 termināļi, liecina Rīgas domes Finanšu departamenta apkopotā informācija.

Tuvākajā laikā ar maksājumu kartēm varēs norēķināties arī Rīgas pilsētas būvvaldē, Finanšu departamenta Pašvaldības ieņēmumu pārvaldē, Rīgas domes Satiksmes departamentā un Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā.

Termināļi norēķiniem ar kredītkartēm uzstādīti arī Rīgas Jūgendstila centra muzejā, Rīgas Pašvaldības policijā, Rīgas Austrumu izpilddirekcijā, Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā, Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijas Dzimtsarakstu nodaļā un Rīgas pilsētas sociālās aprūpes centrā "Gaiļezers".

Sarunu rezultātā pērn 13.martā Finanšu departaments un "Nordea Bank Finland Plc Latvijas filiāle" noslēdza līgumu par POS termināļu ieviešanu un apkalpošanu 14 Rīgas pilsētas pašvaldības iestādēs.

Līgums paredz, ka "Nordea" nodrošinās POS termināļu apkalpošanu trīs gadus - līdz 2015.gada 13.jūlijam. Pakalpojuma samaksu atbilstoši apstiprinātajam Rīgas pilsētas pašvaldības budžetam nodrošinās Finanšu departaments.

POS termināļu ieviešana un papildu izmaksas, kas saistītas ar pilnveidojumiem Rīgas domes informācijas tehnoloģiju sistēmās, pašvaldībai izmaksājušas 83 tūkstošus latu. No kopumā 52 uzstādītajiem termināļiem 40 ir stacionārās, bet 12 - mobilās ierīces.

Foto: odohodah.ru

Komentāri