Zem Akmens tilta iestrēgusi kravas automašīna ar Bulgārijas numura zīmi, Mixnews.lv

Zem Akmens tilta iestrēgusi kravas automašīna ar Bulgārijas numura zīmi

фото

Sabiedrība | 2014. gada 21. janvārī plkst. 11:49

Otrdienas rītā Rīgā, 11.novembra krastmalā, ap pl.10:23 zem Akmens tilta iestrēgusi kārtējā kravas automašīna, kuras vadītājs nav aprēķinājis savas automašīnas izmērus, ziņo LETA.

Rīgas domes Satiksmes departamenta sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Dišlere pastāstīja, ka iestrēgušajai automašīnai ir Bulgārijas numura zīme.

Negadījuma vietā veidojas sastrēgumi, tāpēc Valsts policijas darbinieki regulē satiksmi, novirzot automašīnu plūsmu pa tilta augšpusi.

Rīgas domes Satiksmes departaments iepriekš vairākkārt uzsvēris, ka pirms satiksmes tuneļa zem Akmens tilta ir izvietotas četras ceļa zīmes, kas savlaicīgi informē par gaidāmajiem augstuma ierobežojumiem.

Pirmā aizlieguma ceļa zīme, kas norāda par 3,1 metra augstuma ierobežojumu pēc 100 metriem ir uzstādīta 100 metrus pirms tuneļa, vēl viena aizlieguma zīme ar augstuma ierobežojumu uzstādīta virs brauktuves uz konsoles 50 metrus pirms tuneļa.

Krustojumā uz sadalošās saliņas ir uzstādīts informatīvs plakāts, kas norāda tuneļa apbraukšanas shematisku ceļu transportlīdzekļiem, kuru augstuma gabarīti pārsniedz 3,1 metru, visbeidzot ceturtā aizlieguma ceļa zīme ir uzstādīta tieši virs tuneļa, kas ir papildināta ar brīdinošu vertikālo apzīmējumu.

Satiksmes departaments atgādina, ka saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem transportlīdzekļu vadītājiem nepārtraukti ir jāseko līdzi izvietotajām ceļa zīmēm.

Foto: lv.wikipedia.org

Komentāri