Maximā Limbažos trešo reizi mēneša laikā iedarbojusies signalizācija; darbinieki evakuēti, Mixnews.lv

Maximā Limbažos trešo reizi mēneša laikā iedarbojusies signalizācija; darbinieki evakuēti

Trešdienas rītā īsi pirms veikala atvēršanas jau trešo reizi mēneša laikā veikalā "Maxima" Limbažos iedarbojusies ugunsdrošības signalizācija, ziņo LETA.

Kā informēja "Maxima Latvija" komunikācijas vadītājs Jānis Beseris, darbiniekiem ierodoties darba vietā, ap pl.7:30 atskanējusi ugunsdrošības signalizācija, kā rezultātā darbinieki no veikala ēkas evakuēti un par notikušo informēts Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienests (VUGD).

VUGD darbinieki, ierodoties notikuma vietā un pārbaudot veikala ēku, nav konstatējuši apdraudējumu un atzinuši, ka veikala darbību var turpināt.

Beseris norādīja, ka vienlaikus atbildīgās personas pārliecinājušās arī par ugunsdrošības signalizācijas kvalitāti, kā rezultātā secināts, ka tās sensori straujo temperatūras svārstību dēļ, āra gaisam ienākot telpās, reaģē uz radušos kondensātu.

Pēc veikala pārstāvja teiktā, signalizācijas sensori ir uzstādīti ļoti jutīgi, taču labāk, lai tie noreaģē arī situācijās, kurās nav apdraudējuma, nekā vajadzīgajā brīdī būtu pārāk nejutīgi un neiedarbotos.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka signalizācija "Maxima" veikalā Limbažos Stacijas ielā nostrādāja arī 31.decembrī un 16.janvārī. Abos gadījumos no veikala nekavējoties tika evakuēti gan veikala apmeklētāji, gan darbinieki, taču pārbaužu rezultātā degšana netika konstatēta.

Komentāri