Sašauto Rēzeknes policijas priekšnieku izrakstīs no slimnīcas, Mixnews.lv

Sašauto Rēzeknes policijas priekšnieku izrakstīs no slimnīcas

фото

Sabiedrība | 2014. gada 28. janvārī plkst. 11:39

Iespējams, sevi sašāvušā Rēzeknes policijas iecirkņa priekšnieka Igora Trofimova veselības stāvoklis ir uzlabojies, - otrdien viņu plānots izrakstīt no stacionāra, ziņo LETA.

Smagu ievainojumu vēderā Trofimovs guva 16.janvārī, neuzmanīgi apejoties ar ieroci.

Kā iepriekš informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā, negadījums noticis, jo ierocis, kas nav bijis aprīkots ar drošinātāju, izšāvis brīdī, kad iecirkņa priekšnieks paklupis. Negadījums, iespējams, notika brīdī, kad policists, atgriežoties dzīvoklī, paklupa un trieciena rezultātā kabatā esošais ierocis izšāva. Iecirkņa priekšnieks guvis šautu brūci vēderā.

Analīzes uzrādījušas, ka negadījuma brīdī cietušais bijis smagā alkohola reibumā - viņa asinīs konstatētas 2,35, bet urīnā - 3,12 promiles alkohola. Uzreiz pēc negadījuma policists nogādāts ārstniecības iestādē, kur viņam veikta operācija, kurā piedalījās divi ķirurgi un kas ilga divas stundas.

Noskaidrots, ka trauma gūta no Trofimova personīgā ieroča - TT sistēmas pistoles. Šos ieročus ražotājs neaprīko ar drošinātājiem, tādēļ tie var izšaut trieciena rezultātā. Valsts policija gan neizmanto TT sistēmas ieročus, un šajā gadījumā tas bijis policista personīgais ierocis.

Par notikušo sākta izmeklēšana, kuru veic Valsts policijas Iekšējās drošības birojs. Izmeklēšanas laikā tiks noskaidroti detalizēti notikušā apstākļi, kā arī tiks izvērtēta policista atbildība par neuzmanīgu apiešanos ar ieroci.

Komentāri