Rīgas ielās un uz tiltiem strādā visa specializētā tīrīšanas tehnika; satiksme pilsētā palēnināta, Mixnews.lv

Rīgas ielās un uz tiltiem strādā visa specializētā tīrīšanas tehnika; satiksme pilsētā palēnināta

фото

Sabiedrība | 2014. gada 1. februārī plkst. 13:17

Pašlaik Rīgas ielās un uz tiltiem strādā visas ielu un tiltu uzturēšanas uzņēmumu tehnikas vienības; satiksme pilsētā ir palēnināta, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Līdz ar snigšanas sākšanos no pl.1:00 ielās un uz tiltiem darbu turpina 48 tehnikas vienības.

Pie šādiem laika apstākļiem, kad snieg un līst sasalis lietus, brauktuvju attīrīšana ir palēnināta. Autovadītāji aicināti būt īpaši piesardzīgi, ievērot lielāku braukšanas distanci un izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu. Īpaši bīstams satiksmei ir sasalstošais lietus, kā rezultātā uz ceļu seguma veidojas apledojums, kas pastiprināti veidojas uz brauktuvēm, kas atrodas ūdenstilpju un mežu tuvumā.

Ielu un tiltu uzturēšanas uzņēmumi Rīgā dežurē visu diennakti, lai nokrišņu laikā un līdz ar apledojuma veidošanos nekavējoties veiktu maģistrālo ielu un tiltu brauktuvju apstrādi ar pretslīdes materiāliem.

Ielu, tiltu un pārvadu uzturēšanas darbus Rīgā veic uzņēmumi, ar kuriem Satiksmes departaments konkursa rezultātā 2009.gadā noslēdza līgumus par transporta būvju ikdienas uzturēšanu no 2010. līdz šā gada beigām.

Tiltu un pārvadu uzturēšanu veic SIA "Rīgas tilti", savukārt ielas uztur Latgales priekšpilsētā AS "Ceļu pārvalde", Vidzemes, Zemgales priekšpilsētā, Centra un Ziemeļu rajonā PS "CP Serviss", Kurzemes rajonā SIA "Roadeks".

Komentāri