Rīgā sākta sniega izvešana, Mixnews.lv

Rīgā sākta sniega izvešana

фото

Sabiedrība | 2014. gada 2. februārī plkst. 11:35

Ir sākta sniega izvešana Rīgā, ziņo LETA.

Kā informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta projektu vadītāja Ilze Dišlere, sniegu sāk izvest no Vecrīgas ielām, Elizabetes ielas, O.Kalpaka bulvāra, Kronvalda bulvāra, Marijas ielas, Satekles ielas un 13.Janvāra ielas.

Pec Dišleres teiktā, svētdien braukšanas apstākļi Rīgas ielās un uz tiltiem ir apmierinoši. Lai veiktu ielu tīrīšanas un kaisīšanas darbus, brīvdienās tikušas iesaistītas visas 48 ielu un tiltu uzturēšanas uzņēmumu rīcībā esošā tehnikas vienības.

Satiksmes departaments aicina iedzīvotājus rēķināties, ka snigšanas laikā braukšanas apstākļi pilsētā var būt apgrūtināti, brauktuves klāj sniega kārta un redzamība ir ierobežota, arī kopējā satiksmes plūsma ir lēnāka.

Atbilstoši brauktuvju uzturēšanas prasībām Rīgā uzņēmumiem tiltu brauktuvju tīrīšana ir jāpabeidz divu stundu laikā pēc snigšanas beigām, bet maģistrālo ielu brauktuvju tīrīšana - trīs stundu laikā pēc snigšanas beigām.

Ielu un tiltu uzturēšanas uzņēmumi Rīgā dežurē visu diennakti, lai nokrišņu laikā un līdz ar apledojuma veidošanos nekavējoties veiktu maģistrālo ielu un tiltu brauktuvju apstrādi ar pretslīdes materiāliem.

Ielu, tiltu un pārvadu uzturēšanas darbus Rīgā veic uzņēmumi, ar kuriem Satiksmes departaments konkursa rezultātā 2009.gadā noslēdza līgumus par transporta būvju ikdienas uzturēšanu no 2010. līdz šā gada beigām.

Tiltu un pārvadu uzturēšanu veic SIA "Rīgas tilti", savukārt ielas uztur Latgales priekšpilsētā AS "Ceļu pārvalde", Vidzemes, Zemgales priekšpilsētā, Centra un Ziemeļu rajonā PS "CP Serviss", Kurzemes rajonā SIA "Roadeks".

Foto: rdsd.lv

Komentāri