Zupas virtuvi Tukumā arī turpmāk nodrošinās Latvijas Sarkanā Krusta nodaļa, Mixnews.lv

Zupas virtuvi Tukumā arī turpmāk nodrošinās Latvijas Sarkanā Krusta nodaļa

фото

Sabiedrība | 2014. gada 9. februārī plkst. 18:35

Tukuma novada pašvaldības iepirkumā par zupas virtuves pakalpojuma nodrošināšanu arī turpmākajam gadam par piegādātāju izraudzīta Latvijas Sarkanā Krusta Tukuma komiteja, aģentūra LETA uzzināja Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB).

Kā liecina IUB paziņojums, Tukuma novada sociālā dienesta iepirkumā par zupas virtuves pakalpojuma nodrošināšanu Tukuma pilsētā divu pretendentu konkursā uzvarējusi līdzšinējā zupas virtuves nodrošinātāja - Latvijas Sarkanā Krusta Tukuma komiteja ar 9064 eiro līgumcenu, neskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Zupas virtuves plānotais apjoms ir līdz 120 porcijām dienā, liecina iepirkuma informācija.

Kā ziņots, pagājušā gada oktobrī Tukuma patversmes pagalmā, Dārza ielā 11/13, šajā sezonā atsāka darboties zupas virtuve, aģentūra LETA uzzināja Tukuma novada pašvaldībā.

Zupas virtuves pakalpojumus trūcīgajām un mazaizsargātajām personu grupām nodrošinās trīs reizes nedēļā - pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst.11 līdz 12. Dodoties uz zupas virtuvi, apmeklētājiem līdzi jāņem trauks, kurā ieliet maltīti, skaidroja pašvaldībā.

Zupas virtuves darba organizēšanu veic Latvijas Sarkanā Krusta Tukuma komiteja, bet to finansiāli atbalsta Tukuma novada dome.

Komentāri