Lindermans nobažījies par savu drošību, Mixnews.lv

Lindermans nobažījies par savu drošību

фото

Sabiedrība | 2013. gada 21. janvārī plkst. 09:33

Pret partijas “Par dzimto valodu!” (PDzV) līderi Vladimiru Lindermanu, iespējams, tiek gatavots uzbrukums. Par to Laindermans ziņo savā Facebook lapā.

“Te man izlūki “pienesa” informāciju, ka pašu atsaldētāko naciķu lokā (“pērkoņkrusta” u.c. atliekas) tiek runāts par to, kā noorganizēt pret mani uzbrukumu. Uzbrukumu vai atentātu, nav svarīgi. Es šo ziņojumu drīzāk uztvēru ar humoru – pilns internets ar līdzīgiem “bojevikiem”, kuri vicina dūres monitora priekšā… Taču viens fakts liek man būt uzmanīgam”, raksta Lindermans.

Pagājušā gada 19.oktobrī tika arestēts nacionāli radikālās biedrības „Gustava Celmiņa centrs” līderis Igors Šiškins. Tieši viņu Lindermans tur aizdomās par uzbrukuma gatavošanu.

„Šiškins pirms 15 gadiem piedalījās padomju armijas-atbrīvotāju pieminekļa spridzināšanā, par ko nosēdēja cietumā divus ar pusi gadus. Masu mediji paziņoja, ka arī šoreiz Šiškinu aizturēja, kad viņš mēģināja nopirkt sprāgstvielu. Informācija paslīdēja garām gandrīz nepamanāma, un kopš tā laika – klusums. Kādam nolūkam Šiškins pirka sprāgstvielu? No dzīvajiem (nevis pieminekļiem) es esmu vispiemērotākais mērķis ultra-nacionālistiem. Tā nav lielīšanās, bet skaidra situācijas analīze.

Latviesu politiķi un masu mediji mani demonstrējuši līdz tādai pakāpei, ka kāds ar atdauzītām smadzenēm, var uztvert par pagodinājumu sarīkot atentātu pret Lindermanu nācijas goda aizstāvēšanai”, paziņoja Lindermans.

Tai pat laikā PDzV līderis atzīmēja, ka ir gatavs jebkuram likteņa pagriezienam. „Divas nāves nemēdz būt, bet no vienas neizbēgt. Bet tiem, kuriem galvā jaucas stulbas domas, iesaku tomēr padomāt ar skaidru prātu. Nelieciet „zem sitiena” sevi un savu tautu. Tas ir brīdinajums”, uzsvēra Lindermans.

Nedaudz vēlāk savā Facebook lapā Lindermans piebilda, ka uzbrukuma gatavošanas gadījumā, kā efektīvu aizsardzības līdzekli, viņš uzskata laicīgi informēt sabiedrību.

foto: lat.mixnews.lv

Komentāri