Ar vēzi sirgstošiem bērniem saziedo 7830 eiro, Mixnews.lv

Ar vēzi sirgstošiem bērniem saziedo 7830 eiro

фото

Sabiedrība | 2014. gada 11. februārī plkst. 20:35

Labdarības akcijā "No sirds sirdij", kas pagājušās nedēļas nogalē trīs dienas norisinājās tirdzniecības centrā Spice, ar onkoloģiskām slimībām slimojošu bērnu ārstēšanai saziedoti 7830,53 eiro. Akcijas laikā lielveikala apmeklētāji apmaiņā pret ziedojumiem varēja iegūt suvenīrus ar sirsniņu elementiem, ko izgatavojuši Latvijas, Krievijas, Polijas, Vācijas, Čehijas un Ukrainas iedzīvotāji.

No 6.līdz 8.februārim t/c Spice apmeklētāji apmaiņā pret ziedojumiem savā īpašumā varēja iegūt suvenīrus ar sirsniņu elementiem. Kopumā tika piedāvāti vairāki tūkstoši šādu suvenīru. To vidū bija no koka darinātas sirds figūras, adītas zeķes, cepures un tējkannas apvalki, apsveikumu kartiņas, rotaslietas, rokassomiņas, mīkstās rotaļlietas un citas jaukas dāvaniņas.

"Akcija "No sirds sirdij", ko Spicē rīkojam jau otro gadu, ir ļoti aizkustinošs labdarības pasākums. Var redzēt, ka, gatavojot suvenīrus – vai tās ir rotaļlietas, eņģelīši, cimdi, cepures, gleznas, vai kas cits - cilvēki ir rūpīgi strādājuši un ielikuši darbā visu sirdi. Piemēram, burvīgo pirksta izmēra zeķīšu piekariņu uzadīšana ir laikietilpīgs, pacietību prasošs darbs, un cilvēki to dara bez atlīdzības. Pateicos Spices apmeklētājiem, kuri nepalika vienaldzīgi un palīdzēja savākt līdzekļus slimo bērnu ārstēšanai," saka tirdzniecības kompleksa Spice direktore Iveta Lāce.

Labdarības akcijas "No sirds sirdij" noslēguma pasākums notika 7.februārī klubā Friends, kur labdarības izsolē varēja iegādāties sabiedrībā pazīstamu personu – Maijas Silovas, Aleksandra Šunina, Andra Buļa, Ievas Adamss un citu – pašu izgatavotas vai izmantotas mantas. Pavisam izsolē tika savākti 1832 eiro. Visi saziedotie līdzekļi tiks nodoti Bērnu slimnīcas fondam.

Komentāri