Pirmdien avārijās traumas gūst deviņi bērni, Mixnews.lv

Pirmdien avārijās traumas gūst deviņi bērni

фото

Sabiedrība | 2013. gada 22. janvārī plkst. 09:47

Vakar Mārupē un Jūrmalā divās avārijās cietuši deviņi bērni, informē Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Vakar Mārupē, Daugavas un Lielās ielas krustojumā, sadūrās automašīna "VW", kuru vadīja 1973.gadā dzimusi sieviete, un mikroautobuss "Ford Transit", kurš pārvadāja skolēnus.

Ceļu satiksmes negadījumā cieta pieci skolēni - 2003.gadā dzimusi meitene, 2002.gadā dzimis zēns, 2004.gadā dzimis zēns un divi 2005.gadā dzimuši zēni, kuri ar traumām nogādāti slimnīcā.

Savukārt Jūrmalā, Asaru prospektā, 1983.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Renault", iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar automašīnu "Toyota", kuru vadīja 1971.gadā dzimis vīrietis.

Ceļu satiksmes negadījumā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāts automašīnas "Toyota" vadītājs un pasažieri - divas 2003.gadā dzimušas meitenes, 2007.gadā dzimusi meitene un 2009.gadā dzimis zēns, kurš pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas no slimnīcas palaists mājās.

Kopumā pagājušajā diennaktī valstī reģistrēti 77 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 16 cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja 11 transportlīdzekļu vadītājus, kuriem alkohola koncentrācija organismā pārsniedza atļauto normu. Septiņi no viņiem bija autovadītāji, četri - velosipēdu un motorolleru vadītāji.

foto: kasjauns.lv

Komentāri