Rīgas mēra komandu atstāj preses sekretāre, Mixnews.lv

Rīgas mēra komandu atstāj preses sekretāre

фото

Sabiedrība | 2013. gada 22. janvārī plkst. 12:31

No nākamās nedēļas amatu Rīgas domē (RD) pametīs ilggadēja domes darbiniece, Rīgas mēra Nila Ušakova (SC) preses sekretāre Anna Kononova, ziņo aģentūra BNS.

Kā aģentūrai pavēstīja Kononova, doma par pārmaiņu nepieciešamību viņai bijusi jau ilgāku laiku, un pašlaik pārmaiņām ir īstais laiks.

"Katram no mums ik pa laikam pienāk brīdis pāršķirt jaunu lappusi savā dzīvē, nu šāds brīdis ir pienācis man. Vēlos jaunu pieredzi, apgūt jaunas zināšanas un iemaņas. Citu dzīves ritmu," norādīja Kononova un piebilda, ka, visticamāk, nākotnes darba gaitas tā vai citādi būs saistītas ar komunikāciju un konsultācijām.

Kononova par Ušakova preses sekretāri kļuva 2009.gadā, bet iepriekš pildīja toreizējā vicemēra Sergeja Dolgopolova un Andra Ārgaļa preses sekretāres pienākumus.

Kononova no 5.decembra atrodas ilgstošā slimības atvaļinājumā, kurā atrodas joprojām.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs iepriekš uz jautājumu, kad viņa preses sekretāre varētu atgriezties darbā, aģentūrai LETA sacīja, ka tas varētu notikt vasarā, bet tikmēr viņas pienākumus pilda Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste Laila Ivāna.

Kamēr Kononova atrodas slimības atvaļinājumā, viņas kabinetā notikušas izmaiņas - šā gada sākumā no tā iznestas viņas mantas, lai veiktu remontu, bet pēc tam tajā iekārtojušās divas Ušakova palīdzes - Ieva Vēvere un Diāna Kapočeņa.

_ foto: diena.lv_

Komentāri