Latvijā nav reģistrēta saindēšanās ar bīstamo uztura bagātinātāju Oxy Elite Pro, Mixnews.lv

Latvijā nav reģistrēta saindēšanās ar bīstamo uztura bagātinātāju Oxy Elite Pro

фото

Sabiedrība | 2014. gada 19. februārī plkst. 12:33

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) nav saņēmusi informāciju par bīstamā uztura bagātinātāja "Oxy Elite Pro" izraisītiem veselības traucējumiem Latvijas iedzīvotājiem, aģentūrai LETA pastāstīja iestādes sabiedrisko attiecību vadītāja Egita Diure.

Vienlaikus ZVA aicina iedzīvotājus respektēt brīdinājumus neiegādāties un nelietot šo līdzekli, kā arī būt piesardzīgiem un kritiskiem dažādu preparātu lietošanā, īpaši tādu, kas nav iekļauti oficiālajos reģistros.

"Visnotaļ vilinošas indikācijas - svara samazināšanās, muskuļu masas pieaugums - var sevī slēpt tādas vielas un to potenciālo iedarbību, kas būtiski izjauc cilvēka vielmaiņas procesus," uzsver ZVA speciālisti.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka "Oxy Elite Pro" ir nereģistrēts uztura bagātinātājs, kas var izraisīt akūtu hepatītu un aknu mazspēju. To vēl aizvien var iegādāties interneta veikalos).

Patērētājiem, kuri ir iegādājušies "Oxy Elite Pro" vai arī citu uztura bagātinātāju, kas marķēts kā "Oxy Elite Pro", vajadzētu nekavējoties pārtraukt tā lietošanu un atgriezt produktu izplatītājiem, rekomendē Pārtikas un veterinārais dienesta (PVD) pārstāve Anna Joffe.

Informāciju par "Oxy Elite Pro" bīstamību PVD saņēma no ASV Pārtikas un zāļu pārvaldes. ASV nacionālais kontaktpunkts informē, ka turpina detalizētu izmeklēšanu.

Foto: fatalenergy.com.ru

Komentāri