Baltkrievijas vēstniecība brīdina par Latvijā pieaugošu kaimiņvalsts auto zādzību skaitu, Mixnews.lv

Baltkrievijas vēstniecība brīdina par Latvijā pieaugošu kaimiņvalsts auto zādzību skaitu

фото

Sabiedrība | 2013. gada 22. janvārī plkst. 15:46

Baltkrievijas vēstniecība Latvijā brīdina savus pilsoņus, ka Latvijā palielinājies Baltkrievijā reģistrēto automašīnu zādzību skaits, liecina vēstniecības mājaslapā publicētais paziņojums.

Vēstniecība saviem pilsoņiem norāda, ka Latvijā pieaudzis ne tikai Baltkrievijā reģistrēto automašīnu zādzību skaits, bet pieaudzis arī gadījumu skaits, kad automašīnas tiek apzagtas.

Tāpat parādījušies gadījumi, kad automašīnas reģistrācijas zīmes tiek nolaupītas un vēlāk par tām tiek prasīta izpirkuma maksa.

Šo iemeslu dēļ vēstniecība aicina Baltkrievijas pilsoņus, kuri Latvijā ieradušies ar savu automašīnu, būt īpaši vērīgiem par sava auto drošību.

Vēstniecība rekomendē neatstāt savu automašīnu vienu pat uz īsu brīdi vai to novietot tikai apsargājamā autostāvietā. Tāpat Baltkrievijas pilsoņi Latvijā tiek mudināti neatstāt automašīnā vērtīgas lietas.

Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Sintija Virse aģentūrai LETA pastāstīja, ka oficiāli nekādu informāciju saistībā ar Baltkrievijā reģistrēto automašīnu zādzībām Latvijā VP no vēstniecības puses patlaban nav saņēmusi.

Tāpat VP nav konstatējusi, ka zagļi Latvijā koncentrētos tieši uz Baltkrievijas iedzīvotājiem piederošajām mašīnām.

foto: baltictravelnews.com

Komentāri