No 2013.gada rudens Rīgā izņemti 10 905 iepakojumi ar legālajām narkotikām, Mixnews.lv

No 2013.gada rudens Rīgā izņemti 10 905 iepakojumi ar legālajām narkotikām

фото

Sabiedrība | 2014. gada 20. februārī plkst. 12:03

Rīgas Pašvaldības policija (RPP) kopš pagājušā gada rudens galvaspilsētā izņēmusi 10 905 iepakojumus ar tā dēvētajām "legālajām narkotikām", liecina RPP apkopotā informācija.

Policija aktīvas pārbaudes šo vielu tirdzniecības vietās veic no pagājušā gada 1.oktobra. Līdz 18.februārim RPP rīcībā bija informācija par 60 tirdzniecības vietām, kā arī konstatēts viens tirdzniecības gadījums no automašīnas un viens tirdzniecības gadījums uz ielas.

Šajā laikā 22 objekti pārtraukuši savu darbību, savukārt 22 gadījumos darbību šajās bodītēs uzsāka citas personas vai arī tika nomainīts objekta nosaukums.

Tirdzniecības objektus RPP darbinieki apsekoja 1 852 reizes. Šajā laikā izņemti 10 905 dažāda apjoma iepakojumi, konstatēti 997 dažādi administratīvie pārkāpumi un aizdomās par atrašanos narkotisko vielu reibumā aizturētas 95 personas.

RPP uzsāktas 405 administratīvā pārkāpuma lietas.

RPP aktīvas pārbaudes legālo narkotiku tirdzniecības vietās veic no pagājušā gada oktobra, taču, ņemot vērā, ka, iespējams, no apreibinošu vielu maisījuma miris vidusskolnieks, policija apņēmusies darboties vēl aktīvāk.

Savukārt, īstenojot pret "legālajām narkotikām" vērstu akciju, kustības "Stop drugs" dalībnieki pirmdien bloķēja visas zināmās "legālo narkotiku" tirdzniecības vietas Rīgā.

Foto: Valsts policija

Komentāri