Maize, Laimas konfektes un kūpinājumi ir iecienītākie lidostas Rīga suvenīri, Mixnews.lv

Maize, Laimas konfektes un kūpinājumi ir iecienītākie lidostas Rīga suvenīri

фото

Sabiedrība | 2014. gada 23. februārī plkst. 15:01

Kā vieni no iecienītākajiem Latvijas tradicionālajiem gardumiem, kurus Rīgas lidostas pasažieri izvēlas vest kā suvenīru, ir maize, "Laimas" konfektes, dažāda veida konservi, biezpiena sieriņi un kūpinājumi - gan zivis, gan gaļa, biznesa portālam "Nozare.lv" norādīja lidostā.

Bieži kā ciemakukulis tiekot vesti arī ikri, kas gan nav tradicionāls Latvijas produkts, taču "arī šo, tāpat kā visu iepriekš minēto, var vest rokas bagāžā", informē lidostā.

"Protams, iecienīts pasažieru vidū ir arī "Rīgas balzams", taču, tā kā rokas bagāžā ir atļauts tikai neliels daudzums šķidru vielu, tad šī prece ir jāliek reģistrētajā bagāžā," uzsver uzņēmumā.

Par to, ka no Rīgas lidostas izlidojušiem pasažieriem svarīgi līdzi ņemt tradicionālos Latvijas gardumus, liecina arī ieraksti "Facebook". Piemēram, kāds Latvijas gardumu cienītājs ierakstījis, ka "lidostas "čekinam" var tikt cauri ar skābētu kāpostu maisiņu rokas bagāžā - tikko pamēģināju, jā, tas ir iespējams, "Cielaviņa" arī iet pāri, skābi gurķi maisiņā un mammas marinētās sēnes arī iet pāri".

Starptautiskā lidosta "Rīga" ir vadošā lidosta Baltijas valstīs. No starptautiskās lidostas "Rīga" ziemas sezonā iespējams doties uz 70 galamērķiem, ko nodrošina 19 lidsabiedrības: "airBaltic", "Ryanair", "Wizz Air", LOT, "Lufthansa", "Transaero", "Turkish Airlines", "Uzbekistan Airways", "UTair", "Norwegian", "Aeroflot", "Belavia", "Finnair", "AMC Airlines", "Polet Airlines", "Iberia Express", "Bulgarian Air Charter", "Astra Airlines" un "SmartLynx".

Foto:kasjauns.lv

Komentāri