Policija nesāks kriminālprocesu par Jaunzemes-Grendes komandējumu uz Austrāliju, Mixnews.lv

Policija nesāks kriminālprocesu par Jaunzemes-Grendes komandējumu uz Austrāliju

фото

Sabiedrība | 2013. gada 23. janvārī plkst. 16:44

Valsts policija (VP) nesāks kriminālprocesu par kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes (VL-TB/LNNK) pretrunīgi vērtēto komandējumu uz Austrāliju, bet nosūtījusi pēc piekritības Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB), ziņo aģentūra LETA.

VP Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Sintija Virse sacīja, ka policija 15.janvārī pamatojoties uz to, ka KNAB izmeklē noziegumus valsts institūciju dienestā, ja tie ir saistīti ar korupciju, pārsūtījusi KNAB izskatīšanai pēc piekritības žurnālista Lato Lapsas iesniegumu.

Atgādinām, ka kultūras ministres komandējums uz Austrāliju gada izskaņā radīja daudzus pārmetumus par viesnīcu izvēli, lidmašīnas biļešu iegādi un dzīvesbiedra lomu vizītes laikā, taču Kultūras ministrija šādus pārmetumus uzskata par nepamatotiem.

Saistībā ar neoficiālo informāciju par veidu, kādā lidojumam uz Austrāliju un atpakaļ varētu būt iegādātas aviobiļetes kultūras ministrei un viņas dzīvesbiedram, portāls "Pietiek.com" 8.janvārī vērsās ar iesniegumu Valsts policijā.

Ministre apgalvo, ka viņas dzīvesbiedrs Austrālijā bija kā privātpersona un par aviobiļeti viņš samaksājis pats. Abi lidojuši ekonomiskajā klasē, arī viesnīca izvēlēta lētākā no piedāvātajām.

foto: balticanews.wordpress.com

Komentāri