Traģiskajā avārijā bojāgājušo taurupiešu tuviniekiem piešķir bēru pabalstus, Mixnews.lv

Traģiskajā avārijā bojāgājušo taurupiešu tuviniekiem piešķir bēru pabalstus

фото

Sabiedrība | 2014. gada 12. martā plkst. 12:14

Otrdien traģiskajā avārijā bojāgājušo taurupiešu tuviniekiem piešķirti bēru pabalsti, aģentūrai LETA pavēstīja Taurupes Sociālā centra vadītāja Aira Ločmele.

Viņa neatklāja, kādas summas tiks piešķirtas bēru organizēšanai, taču lēmumi pieņemti atbilstoši Ogres novada saistošajiem noteikumiem. Plānots, ka bēres notiks piektdien un sestdien.

Trešdien tuviniekiem, kā arī jaunietim, kurš atrada bojāgājušos, tiek sniegta psihologa palīdzība. Pagasta pārvalde esot gatava sniegt arī citu palīdzību, kas nepieciešama tuviniekiem.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka satiksmes negadījumā Vidzemē gājuši bojā seši cilvēki. Četri no tiem ir no Taurupes.

Izsaukums par avāriju autoceļa Taurupe-Zaube 5.kilometrā saņemts ap pl.7:34. Policija noskaidrojusi, ka automašīnas "Audi 100" vadītājs, iebraucot līkumā, netika galā ar automašīnas vadību un, nobraucot no ceļa, ietriecās kokā. Kopā automašīnā bija seši cilvēki - pieci vīrieši un viena sieviete.

Pie stūres bija 1990.gadā dzimis Taurupes iedzīvotājs, kurš nesen bija atgriezies no ārvalstīm, savukārt viņa blakussēdētāja bija 1995.gadā dzimusi Nītaures pagasta iedzīvotāja.

Automašīnā atradās vēl trīs taurupieši - 1986.gadā dzimis jaunietis, 1974.gadā dzimis vīrietis un šī vīrieša 1996.gadā dzimušais dēls. Sestais bojāgājušais ir 1995.gadā dzimis Zaubes iedzīvotājs. Šī pēdējos gados nav vienīgā traģiskā avārija, kurā gājuši bojā daudzi jaunieši.

2012.gadā, Jaungada naktī, Krāslavas novadā autoavārijā gāja bojā septiņi jaunieši. Automašīna "Mazda 626", kurā brauca septiņi cilvēki, līkumā noskrēja no ceļa un iegāzās upē. Pieci no jauniešiem bija vieglā alkohola reibumā.