Bijušais KNAB priekšnieks Vilnītis piedāvās detektīvpakalpojumus, Mixnews.lv

Bijušais KNAB priekšnieks Vilnītis piedāvās detektīvpakalpojumus

фото

Sabiedrība | 2014. gada 14. martā plkst. 08:08

Bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Normunds Vilnītis iegādājies pusi no SIA "Information Agency" un gatavojas paplašināt uzņēmuma darbības virzienus, piedāvājot detektīvpakalpojumus, biznesa portālam "Nozare.lv" pastāstīja Vilnītis.

Kā skaidroja Vilnītis, uzņēmumā "Information Agency", kas sniedz juridiskos un dažādus ar drošību saistītus pakalpojumus, viņš iepriekš kā darbinieks jau strādājis 8 mēnešus, bet kopš 10.marta reģistrēts kā valdes priekšsēdētājs un 50% uzņēmuma kapitāldaļu īpašnieks.

Vilnītis gatavojas paplašināt uzņēmuma darbības virzienus, piedāvājot detektīvpakalpojumus, kā arī izvēršot sadarbību ar ārvalstu kompānijām, kuras vēlas ienākt Latvijā.

SIA "Information Agency" jau sākusi sadarbību ar Lielbritānijas uzņēmumiem.

Vilnītis uzsvēra, ka ir pilnībā nodevies uzņēmējdarbībai un valsts institūcijās nekad vairs nestrādāšot.

Jau ziņots, ka Vilnītis pērn vasarā nodibināja uzņēmumu SIA "NV&Co" un sniedza juridiskas konsultācijas.

Vilnītis toreiz atklāja, ka tapšanas stadijā esot "daži projektiņi", par kuriem patlaban vēl nevēloties runāt. Viņš arī atteicās plašāk pastāstīt, kas ir viņa klienti, kuriem viņš sniedz juridisko palīdzību.

Vilnītis KNAB priekšnieka amatā atradās no 2009.gada 12.marta līdz 2011.gada 16.jūnijam, kad Saeima viņu atbrīvoja no amata.

Foto: lu.lv

Komentāri