Money Express uzdāvina ugunsdzēsējiem veļas mašīnu, Mixnews.lv

Money Express uzdāvina ugunsdzēsējiem veļas mašīnu

фото

Sabiedrība | 2014. gada 14. martā plkst. 12:24

Sestdien, 8.martā Valsts ugunsdzēsības glābšanas dienesta Valmieras nodaļas darbinieki kļuva par jaunas veļas mazgājamās mašīnas "Electrolux" īpašniekiem. Tādējādi, finanšu kompānija "Money Express", kas nodarbojas ar valūtas maiņu, investīciju zeltu un kreditēšanu, nolēma atbalstīt mūsu valsts ugunsdzēsējus un glābējus.

Pēc "Money Express" projektu vadītāja Dmitrija Smirnova vārdiem, tieši šī svētku datuma izvēle nebija nejauša – līdz šai dienai ugunsdzēsēju formastērpus no kvēpiem un citiem netīrumiem mazgāja un saveda kārtībā sievas, mātes un glābēju dzīvesbiedres, tā kā veļas mazgājamās mašīnas šajā pilsētas daļā nebija.

Brigādes priekšnieks Jānis Skrastiņš pastāstīja, ka katrs tika galā kā varēja – bet mazgāt formastērpu ar rokām patiešām nav viegli, īpaši ņemot vērā to, ka visi iepazinuši, kas ir mūsdienu sadzīves tehnika.

"Tagad viss notiks ātrāk un vieglāk. Paldies!" sacīja J. Skrastiņš.

"Mūsu uzņēmumam kļuva zināms, ka Valmieras glābējiem ir liela vajadzība pēc veļas mazgājamās mašīnas. Mēs nolēmām nepalikt malā un tādējādi pateikties glābējiem par viņu pašaizliedzīgo, profesionālo un bīstamo darbu," uzsvēra "Money Express" projektu vadītājs.

Komentāri