Uz robežas aiztur vairākas "melnajā sarakstā" iekļautās personas, Mixnews.lv

Uz robežas aiztur vairākas "melnajā sarakstā" iekļautās personas

фото

Sabiedrība | 2014. gada 16. martā plkst. 14:38

Uz valsts robežas aizturētas vairākas personām, kuras pirms 16.marta tika iekļautas "melnajā sarakstā", informēja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (RP).

Kā aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzē, uz robežas ar Igauniju aizturētas četras personas, kuras nosūtītas atpakaļ uz izceļošanas valsti.

Kozlovskis uzsver, ka Valsts policijas darbinieki ir spējuši nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību, lai salīdzinoši mierīgi aizvadītu 16.marta pasākumus.

Ministrs norādīja, ka ir apmierināts gan ar Valsts policijas, gan citu iekšlietu struktūru kārtībasargājošo iestāžu darbu. Vienlaicīgi viņš cer, ka arī visi pārējie pasākumi, kas vēl ir plānoti, aizritēs mierīgā gaisotnē, bez incidentiem.

Pēc visu pasākumu noslēgšanās tiks analizēts iesaistīto iestāžu darbs. Ministrs 16.marta pasākumus klātienē nevēroja. Iepriekšējā gada pieredze liecina, ka tas negatīvi ietekmē pasākumu norisi, notikumus politizējot.

Kozlovskis norādīja, ka viņš kā politiķis noteikti nevadītu drošības pasākumu organizēšanu, kas stingri saskaņā ar plānu ir Valsts policijas kompetencē. Tāpēc viņa klātbūtne nevairotu drošību, bet tieši pretēji - varētu tikt izmantota nevajadzīgām provokācijām.

Komentāri