Rīgā norisināsies ārvalstu izglītības izstāde , Mixnews.lv

Rīgā norisināsies ārvalstu izglītības izstāde

фото

Sabiedrība | 2014. gada 18. martā plkst. 16:11

22.martā viesnīcas "Radisson Blu Hotel Latvija" konferenču centrā Rīgā notiks ikgadējā specializētā izstādē "Days of International Education"("Starptautiskās izglītības dienas"). Vairāk nekā 50 dalībnieku izstādē piedāvās plašu klāstu dažādu mācību programmu, sākot no valodu kursiem un vasaras nometnēm, beidzot ar vidējo un augstāko izglītību.

Pavasarī mēs vienmēr aizdomājamies par to, kur un kā pavadīt atvaļinājumu, kā arī kur doties bērniem, lai viņi varētu lietderīgi un patīkami pavadīt vasaras brīvlaiku. Atbildes uz šiem jautājumiem sniegs Lielbritānijas, Šveices, Austrijas un Maltas valodu skolu pārstāvji.

Piemēram, britu organizācija "Academic Summer" organizē vasaras programmas 7-17 gadus jauniem skolēniem, kurās vienlaicīgi ar angļu valodas apguvi iespējams mācīties arī akadēmiskos priekšmetus: matemātiku, fiziku, ķīmiju, bioloģiju, mākslu, uzņēmējdarbību un citus.

Vecākus skolēnus, jauniešus un pieaugušos gaida iepazīšanās ar organizāciju "The English Network" (TEN), kurā apvienojušās 10 labākās starptautiskās angļu valodas skolas Lielbritānijā, kas organizē vispārējus, intensīvus, biznesa, eksāmenu sagatavošanas un cita veida angļu valodas kursus. Biznesa jomas pārstāvjiem, uzņēmumu speciālistiem un organizācijām tiek piedāvāti dažādu sfēru angļu valodas kursi.

фото

Daudzi skolēni un viņu vecāki jau pārliecinājušies par to, ka iestāties vadošajās britu universitātēs ar Latvijas vidējās izglītības atestātu ir ne tikai grūti, bet dažreiz pat neiespējami. Mācības vidusskolas programmā ārzemēs no šādas situācijas ļauj izvairīties.

Anglijas, Austrijas un Šveices privātskolu un koledžu vadītāji un pārstāvji stāstīs par iestāšanās prasībām un mācību plānu, kā arī rīkos intervijas ar topošajiem studentiem. Neraugoties uz to, ka mācības privātajās mācību iestādēs ir maksas, ir iespējas iegūt stipendiju.

Augstākās izglītības programmas pārstāvēs mācību iestādes no Lielbritānijas, Nīderlandes, Kanādas, Austrijas, Vācijas un citām valstīm. Izstādes dalībnieku vidū sevišķi var izcelt "Durham University" un "Cardiff University", kuras ietilpst Lielbritānijas 24 labāko universitāšu grupās "Russel Group".

Izstādē būs pārstāvētas ne tikai bakalaura studiju programmas. Latvijas universitāšu absolventi, kā arī visi citi interesenti, kuri vēlas vairāk uzzināt par maģistrantūras, doktorantūras un MBA programmām, ir laipni aicināti izstādē uzzināt sev nepieciešamo informāciju.

Pirmo reizi izstādē piedalīsies "Antwerp Management School", kas ietilpst "University of Antwerpen" sastāvā un piedāvā maģistrantūras progammas dažādās jomās ar iespējām studēt Beļģijā, Indijā, Francijā, Ungārijā un ASV. Vēl pirmo reizi izstādē būs "Kaplan Holborn College", kas atrodas Londonas centrā un piedāvā bakalaura programmas biznesa, jurisprudences, grāmatvedības un finanšu jomās.

Par programmām viesnīcu un tūrisma biznesa jomā stāstīs Šveices skolu "Hotel Institute Montreux", "Swiss Hotel Management School", IHHTI, BHMS un"IMI University Switzerland" pārstāvji. Izglītību šajās perspektīvajās jomās var iegūt arī citās valstīs.

Lai iestātos angliski runājošo valstu universitātēs un koledžās nepieciešams sertifikāts, kas apliecina angļu valodas zināšanas. Šāds apstiprinājums var būt visā pasaulē pazīstamie IELTS un "Cambridge English" eksāmeni.

Mācības ārzemēs ir liela industrija, kas sastāv no daudziem posmiem. Galvenais ir izpētīt un izprast šo industriju, lai varētu veikt pareizo izvēli un tiekties pēc panākumiem. Ārzemju izglītības izstāde jums to palīdzēs izdarīt!

Izstāde notiks no pl.10:00 līdz 18:00. Ieeja izstādē ir bez maksas. Sīkāku informāciju un dalībnieku sarakstu var atrast "Baltic Council for International" mājas lapā.

Izstādi organizē "Baltic Council for International Education" ar izglītības aģentūras "Meridian Group" atbalstu.

Komentāri