Igauņi iecienījuši latviešu tradicionālo virtuvi, Mixnews.lv

Igauņi iecienījuši latviešu tradicionālo virtuvi

фото

Sabiedrība | 2014. gada 20. martā plkst. 07:56

Paplašinoties Igaunijā esošajam tirdzniecības centram "Ülemiste", līdz 2014.gada beigām Tallinā plānots atvērt jau otro LIDO bistro.

"Vēlamies, lai LIDO nes Latvijas vārdu pasaulē, tādēļ mums ir izstrādāta skaidra biznesa attīstības stratēģija nākamajiem pieciem gadiem, paredzot arī jaunu bistro atvēršanu ārpus Latvijas. Pašreiz Igaunijā ir viens LIDO bistro, kas veiksmīgi tur darbojas jau kopš 2009.gada. Tas norāda, ka arī kaimiņi ir iecienījuši mūsu tradicionālo virtuvi. Tāpēc esam iepriecināti, ka drīzumā Tallinā varēsim atvērt vēl vienu LIDO bistro," skaidro AS LIDO valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa.

Igaunijas LIDO tiks atvērts jaunā veidolā, kas Latvijā jau ir īstenots šā gada februārī atklātajā LIDO Domina (tirdzniecības centrā "DOMINA Shopping"). Jaunā koncepta interjerā ir apvienotas tradicionālās vērtības ar mūsdienīgiem elementiem, turklāt telpas ir plašākas un gaišākas. Tomēr LIDO pamatvērtības paliek nemainīgas – kvalitāte it visā, pieejamas cenas, plaša ēdienkarte, dabīgs un svaigs ēdiens, atvērta virtuve, kur ēdiens tiek pagatavots klientu acu priekšā, kā arī tradīcijām bagāta, mājīga atmosfēra.

Tallinas tirdzniecības centra "Ülemiste" izpilddirektors Guido Pārnits (Guido Pärnits) norāda: "Viens no iemesliem, kādēļ mēs pašreiz paplašinām tirdzniecības centru, ir ēdināšanas daļas palielināšana. LIDO konceptuāli mums ir piemērots, jo tā kvalitāte ir lielisks papildinājums iepirkšanās centram, ko iecienījušas ģimenes. Tirdzniecības centri pamazām pārtop par atpūtas centriem, līdz ar to arī ēdināšanai tur aizvien pieaug nozīme, jo ēdiens ir viena no svarīgākajām izklaides sastāvdaļām."

Tirdzniecības centrs "Ülemiste" ir viens no lielākajām Igaunijas tirdzniecības centriem. Plānots, ka LIDO bistro platība šajā centrā būs vairāk kā 1400 kvadrātmetru un tā apmeklētājiem tiks nodrošinātas aptuveni 300 sēdvietas. Līdz ar LIDO ienākšanu jau esošajām tirdzniecības centra "Ülemiste" ēstuvēm pievienosies arī "Sushi Cafe", "BabyBack" un citas mazākas kafejnīcas.

Komentāri