Sērga turpinās: Aizvadītajā diennaktī slimnīcās nogādāti seši "spaisa" upuri, Mixnews.lv

Sērga turpinās: Aizvadītajā diennaktī slimnīcās nogādāti seši "spaisa" upuri

фото

Sabiedrība | 2014. gada 29. martā plkst. 12:12

Aizvadītajā diennaktī slimnīcās nogādāti seši vīrieši ar saindēšanos pēc indīgo augu maisījumu smēķēšanas, atsaucoties uz Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāju Ilzi Bukšu vēsta LETA.

Cietušie ir vecumā no 12 līdz 36 gadiem.

Kurzemē 12 gadus vecs puika vidēji smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā, saindējoties pēc indīgo augu maisījumu smēķēšanas. Garāmgājēji, pamanot zēna reibuma stāvokli, izsaukuši neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Zemgalē 24 gadus vecs vīrietis nogādāts slimnīcā pēc vairāku dienu alkohola lietošanas un kaitīgo augu maisījumu smēķēšanas. Vīrietis apgalvojis, ka maisījumu iegādājies Rīgā.

Turpat Zemgalē ar alkohola intoksikāciju un ar saindēšanos pēc indīgo augu maisījumu smēķēšanas slimnīcā nogādāti kāds 21 gadus vecs vīrietis un kāds 24 gadus vecs vīrietis.

Savukārt Rīgā 36 gadus vecs vīrietis atrasts bezsamaņas stāvoklī sabiedriskā transporta pieturā. Vīrietis lietojis gan alkoholu, gan smēķējis kaitīgo augu maisījumu jeb "spaisu" un vidēji smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Pierīgā vidēji smagā stāvoklī slimnīcā nogādāts 22 gadus vecs vīrietis. Cietušais alkohola reibumā smēķējis indīgo augu maisījumu, un pēc tam sākusies vemšana un krampji.

Tā dēvētās "legālās" narkotikas ir bīstamas veselībai un to lietošana var izraisīt smagus veselības traucējumus - garīgās veselības pasliktināšanos, apziņas traucējumus, sirdsdarbības traucējumus, krampjus, dzīvībai bīstamas traumas un nāvi.

Komentāri