Anekdote zēna stāstījumā uzņem apgriezienus medijos (VIDEO), Mixnews.lv

Anekdote zēna stāstījumā uzņem apgriezienus medijos (VIDEO)

фото

Sabiedrība | 2014. gada 3. aprīlī plkst. 18:07

Video, kurā puisēns stāsta anekdoti par krievu, latvieti un angli, tagad nokļuvis "Youtube". Kā zināms, internetā ziņas izplatās ļoti ātri, bieži vien ar neparedzamām sekām. Vislielāko šoku piedzīvojusi zēna māte, kura ar labi saprotamu neapmierinātību izteikusi pretenzijas krievu portālam "tvnet.lv".

Sieviete norāda, ka ir šokā, jo nevainīga anekdote šobrīd gandrīz kļuvusi par politisku skandālu. Vienlaicīgi sieviete liek uzsvaru uz to, ka "Youtube" redzamais videorullītis neatspoguļo realitāti, internetā nokļuvusi tikai daļa anekdotes - tā, kur zēns stāsta par latvieti un krievu.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka 1.aprīlī Latviešu Biedrības namā norisinājās anekdošu konkurss, kurā viens no dalībniekiem, kāds latviešu puisēns pastāstīja anekdoti par krievu, latvieti un angli.

"Latvietis, krievs un anglis lido lidmašīnā. Pēkšņi krievs izmet pa logu radio austiņas un saka: "Ai, mums tur Krievijā tādu daudz". Tad anglis izmet pa logu televizoru un saka: "Ai, mums tur Anglijā tādu daudz". Latvietis paņem krievu un izmet pa logu: "Ai, mums Latvijā tādu daudz.""

Puisēna anekdote jau izraisījusi ažiotāžu sociālajos tīklos, pārsvarā gan nelatviešu vidū. Piemēram, daži nesaprot, kāpēc pēc anekdotes izstāstīšanas neviens no klātesošajiem neizteica aizrādījumu zēnam.

Komentāri