Motosezonu šogad atklās aprīļa nogalē, Mixnews.lv

Motosezonu šogad atklās aprīļa nogalē

фото

Sabiedrība | 2014. gada 9. aprīlī plkst. 07:35

Motosezonas atklāšana šogad norisināsies 26. aprīlī pie t/c "Mols", Krasta ielā - vietā, kur pirms 5 gadiem aizsākās grandiozā tradīcija, kas ar katru gadu pieaug krāšņumā.

Plānots, ka atklāšanā piedalīsies vairāk nekā 4000 Latvijas motobraucēju, kuri 26. aprīļa rīta pusē pulcēsies pie t/c "Mols", bet pl. 13:00 pa īpašu maršrutu dosies uz noslēguma pasākumu Biķernieku kompleksajā sporta bāzē "Mežciems".

Šā gada motosezonas atklāšana būs piepildīta ar nebijušām emocijām, jo ar tirdzniecības centra atbalstu tajā piedalīsies somu dragreisa zvaigzne Miia-Maria Vepsalainen – viņas paraugdemonstrējumus būs iespējams noskatīties motorparādes noslēguma pasākumā sporta bāzē "Mežciems", pl.14:30.

Kā pirmajiem unikālo Miia-Maria Vepsalainen spēkratu būs iespēja apskatīt un iemūžināt tirdzniecības centra apmeklētājiem dienu pirms motosezonas atklāšanas - 25.aprīlī, pl. 12:00, kad notiks arī motosezonas atklāšanai veltītā preses konference. Tajā piedalīsies arī dragreisa zvaigzne, kas īpaši par godu šim pasākumam ieradīsies no Helsinkiem.

"Šī unikāla motocikla dzinēju darbina uz nitro bāzes radīta degviela ar oktānskaitli 119. S&S dzinējam ar 1200 cm3 tilpumu ir 270 Zs. Piķis un zēvele!" norāda Latvijas Motoklubu asociācijas un Motokluba "VBO" prezidents Aivars Freimanis.

26.aprīlis būs motobraucēju diena, līdz ar to autobraucējiem jārēķinās ar neērtībām dienas pirmajā pusē – laikā no pl. 10:00 līdz 14:00 piekļūšana t/c "Mols" var būt apgrūtināta!

Komentāri