"Fizmati" ar kūdru uz Daugavas ledus izziņo salidojumu, Mixnews.lv

"Fizmati" ar kūdru uz Daugavas ledus izziņo salidojumu

фото

Sabiedrība | 2013. gada 29. janvārī plkst. 12:48

Latvijas Universitātes (LU) Fizikas un matemātikas fakultātes studenti jeb fizmati naktī no 28.janvāra uz 29.janvāri uz Daugavas ledus posmā starp Akmens un Dzelzceļa tiltu uzbēruši no kūdras veidotu uzrakstu "Salido 27.04.", ziņo LETA.

Kā informēja LU Fizikas un matemātikas fakultātes Studentu padomes priekšsēdētāja Līga Veinberga, šādā veidā pirmoreiz atklāts datums, kad notiks Fizikas un matemātikas fakultātes absolventu salidojums. Ikviens Fizikas un matemātikas fakultātes absolvents ir gaidīts uz šo atkalredzēšanos 2013.gada 27.aprīlī.

Kā ikkatru gadu, arī šogad aprīļa beigās un maija sākumā fizmati svinēšot savas fakultātes svētkus "Fizmatdienas", kas būs jau 44. pēc kārtas. Tajās norisināsies dažādi pasākumi aptuveni nedēļas garumā, tostarp gājiens, karaokes sacensības, personību vakars, sporta diena, laivu brauciens un citi pasākumi.

Veinberga uzsvēra, ka šogad "Fizmatdienas" būs īpašas, jo pirmo reizi vairāk nekā desmit gadu laikā tās tiks atklātas ar Fizikas un matemātikas fakultātes absolventu salidojumu.

Foto: mixnews.lv

Komentāri