Salaspils Botāniskajā dārzā notiks stādu gadatirgus (FOTO), Mixnews.lv

Salaspils Botāniskajā dārzā notiks stādu gadatirgus (FOTO)

фото

Sabiedrība | 2014. gada 23. aprīlī plkst. 07:35

Jau vairāk nekā 100 dalībnieku pieteikušies Cīruļu dienai – šī gada pirmajam stādu gadatirgum, kas 26. aprīlī notiks Nacionālajā botāniskajā dārzā (NBD) Salaspilī, aizsākot 7 gadatirgu maratonu, kas turpināsies līdz pat oktobrim. Interesentus gaida arī lekcija par gājputniem un ekskursija pa botānisko dārzu.

Pirmajā pavasara gadatirgū būs plašs un daudzveidīgs dekoratīvo un augļu koku, ogulāju, vasaras puķu un ziemciešu, garšaugu un dārzeņu stādu piedāvājums. Apmeklētāji varēs novērtēt un izvēlēties sev tīkamus amatnieku darinājumus – koka, keramikas, tekstila izstrādājumus un pinumus, sasildīties ar karstiem dzērieniem un uzkodām, kā arī iegādāties līdzņemšanai sieru, gaļu, zivis, medu, pašceptu maizi un saldumus.

фото

фото

фото

Gadatirgus notiks no pl.8:00 līdz 16:00, un tajā piedalīsies stādu audzētāji, dārzkopji un amatnieki, savukārt topošajā Salaspils novada Tūrisma informācijas centrā (pie NBD centrālajiem vārtiem), no pl.12:00 līdz 13:00 būs iespēja noklausīties ornitologa Mārča Tīruma lekciju par gājputnu atlidošanas tendencēm un pl.13:00 doties tematiskā ekskursijā pa dendrāriju.

фото

фото

фото

Ieejas maksa pieaugušajiem – 2,50 eiro, skolēniem – 0,70 eiro, studentiem un pensionāriem – 1,50 eiro.

фото

фото

фото

Komentāri