Motocikliem tagad arī būs sava stāvvieta! (FOTO), Mixnews.lv

Motocikliem tagad arī būs sava stāvvieta! (FOTO)

фото

Sabiedrība | 2014. gada 28. aprīlī plkst. 21:34

Motosezonas atklāšanas svētku ietvaros pie t/c "Mols" atklāta speciālā stāvvieta motocikliem. Lai arī Latvijā ir ap 10 000 aktīvo motobraucēju, īpašas stāvvietas motocikliem ir retums.

Motobraucēju skaitam Latvijā ir tendence pieaugt. Bieži tiek diskutēts par ar satiksmes drošību saistītiem aspektiem, bet salīdzinoši maz par motobraucēju ērtībām. Nereti automašīnu stāvvietās, lai arī vietu var atrast, ne vienmēr tā ir droša.

фото

фото

фото

"Uz t/c "Mols" lielais vairums apmeklētāju brauc ar auto vai motociklu. Mūsu novērojumi sakrīt ar kopējām tendencēm – motobraucēju kļūst ar vien vairāk. Ar šīs stāvvietas izveidi mēs gribam dot nepārprotamu mājienu, ka gaidīts ir ikviens. Turklāt svarīgi, lai visi jūtās ērti un droši par saviem braucamajiem," stāsta t/c "Mols" menedžere Lelde Gangnuse – Bērziņa.

Tikmēr kā atzīst Latvijas Motoklubu asociācijas sekretārs, MC "Hermejs" valdes biedrs Arnis Blodons, ir ļoti nozīmīgi, ka kāds rūpējas par motobraucēju ērtībām. "Vienmēr ir patīkami, ja tevi uzrunā vai uzaicina personīgi – kā šajā gadījumā: "Hei, motociklisti, jums tagad ir sava stāvvieta!"."

фото

фото

фото

Neskatoties uz to, ka ceļu satiksmes noteikumi atļauj novietot motociklu arī automašīnām paredzētā stāvvietā, svarīgs ir pašas stāvvietas novietojums. T/c "Mols" motociklu stāvvieta izvietota iepretī ieejas durvīm un tā paredzēta 6 spēkratiem.

T/c "Mols" ir pirmais no tirdzniecības centriem Latvijā, kas ierīkojis šādu stāvvietu.

фото

фото

фото

фото

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka sestdien, 26.aprīlī Rīgā notika grandioza motosezonas atklāšana, kurā piedalījās aptuveni 4000 baikeru no visas Latvijas un ne tikai.

Pasākuma fotogaleriju var apskatīt ŠEIT

Komentāri