Uzziedējuši pirmie vasaras ziedi!, Mixnews.lv

Uzziedējuši pirmie vasaras ziedi!

фото

Sabiedrība | 2014. gada 2. maijā plkst. 09:10

SIA "Getliņi EKO" siltumnīcā uzziedējuši pirmie vasaras ziedi iekaramajos puķupodos, kuri līdztekus oranžajiem lielaugļu tomātiem tiek audzēti jau trešo vasaru.

Šogad vasaras ziedi audzēti lielākā skaitā, nekā pagājušajā sezonā un šobrīd pieejami vairāk nekā 700 ziedu zaļos iekaramajos puķupodos, kuru diametrs ir 25 centimetri. Dažādās krāsās pieejamas trīs vasaras ziedu šķirnes - petūnijas, kalibrahojas un lobēlijas.

"Šogad pircējiem pieejama jau trešā mūsu vasaras ziedu raža. Ziedi pieejami burgundijas, sarkanos, violetos un rozā toņos, kā arī iespējams izvēlēties starp gaiši ziliem, tumši ziliem un dzelteniem vasaras ziedu toņiem. Tās ikvienu interesentu indiviuāli gaida "Getliņi EKO" siltumnīcā un pieejamas par €7.00. Lai iegūtu ziedus savā īpašumā, interesenti laipni aicināti sazināties ar "Getliņi EKO" administrāciju," norāda Gundars Strauts, "Getliņi Eko" galvenais agronoms.

фото

SIA "Getliņi Eko" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar Baltijas lielākā atkritumu poligona "Getliņi" apsaimniekošanu Rīgas rajonā, Stopiņu novadā un īsteno lielāko vides aizsardzības projektu Baltijas valstīs. Vairāku gadu garumā poligonā "Getliņi" veiktās investīcijas atkritumu apsaimniekošanā un elektroenerģijas ražošanā ir apliecinājušas savu efektivitāti, finansiālo atdevi un labvēlīgu ietekmi uz vides saudzēšanu.

Siltumnīcu izveide un tomātu audzēšana ir Latvijā unikāls piemērs ekoloģiski saderīgu darbības virzienu ieviešanai.

Komentāri