Sabiedriskais transports Rīgā kursē pēc brīvdienu grafika, Mixnews.lv

Sabiedriskais transports Rīgā kursē pēc brīvdienu grafika

фото

Sabiedrība | 2014. gada 2. maijā plkst. 12:25

Sabiedriskais transports Rīgā piektdien, 2.maijā kursēs pēc brīvdienu grafika, minibusi - pēc svētdienai paredzētā saraksta, savukārt par pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" autostāvvietām būs jānorēķinās kā darba dienā, informēja "Rīgas satiksmes" preses sekretārs Viktors Zaķis.

Pasažieriem jāņem vērā, ka braukšanas biļetes, kas paredzētas darba dienām, piektdien nebūs derīgas.

"Rīgas satiksmes" apkalpošanas centri piektdien, 2.maijā strādās pēc sestdienas grafika, no pl.10:00 līdz 16:00, izņemot klientu apkalpošanas centru Brīvības ielā 49/53, kas būs slēgts.

Nakts satiksmes maršruti tiks organizēti gan naktī no 2. uz 3.maiju, gan sestdien, naktī uz 4.maiju. Nakts satiksmes maršrutos, kurus kopš 4.aprīļa apkalpo pilnsabiedrība "Rīgas mikroautobusu satiksme", biļeti var iegādāties tikai pie transporta līdzekļa vadītāja, un biļetes cena ir 1,50 eiro.

No 1.līdz 5.maijam, kā arī 10.maijā Rīgā tiks veiktas izmaiņas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā, kā arī darba dienu braukšanas biļešu lietošanas kārtībā.

"Rīgas satiksmes" autobusi, tramvaji, trolejbusi svētku dienās kursēs pēc brīvdienu grafika, savukārt 10.maijā, kas ir pārceltā darba diena, - pēc darba dienu grafika. Minibusi brīvdienās kursēs pēc svētdienai paredzētā saraksta, savukārt 10.maijā - pēc sestdienai paredzētā grafika.

Saistībā ar svētku pasākumiem Lucavsalā 4.maijā, 40.maršruta autobusi uzņems un izlaidīs pasažierus pieturvietā "Lucavsala", turklāt atsevišķos maršrutos dienas laikā tiks nodrošināti lielākas ietilpības transporta līdzekļi.

Lai pasažieriem būtu ērtāk nokļūt uz un no pasākuma norises vietām, 4.maijā pēc pl.23:00 tiks nodrošināti sabiedriskā transporta papildus reisi 4., 5., 6., 7. un 11.tramvaja maršrutā, 12., 23., 26., 37. un 52. autobusa maršrutā, 14., 15., 17., 18. un 22.trolejbusa maršrutā. Pārējos sabiedriskā transporta maršrutos reisu skaits pēc pl.23:00 ir pietiekams, lai visus pasažierus nogādātu uz mikrorajoniem, norāda Zaķis.

5.maijā braukšanas biļetes, kas paredzētas darba dienām, nebūs derīgas, taču tās varēs izmantot pārceltajā darbadienā, 10.maijā.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā "www.rigassatiksme.lv" vai sociālajos tīklos "twitter", "facebook", "draugiem.lv".

Komentāri