21.gs Latvijas labākā repa dziesma - Ozola un RDK kopdarbs Rajons, Mixnews.lv

21.gs Latvijas labākā repa dziesma - Ozola un RDK kopdarbs Rajons

фото

Sabiedrība | 2014. gada 3. maijā plkst. 20:11

Aprīļa beigās Latvijas Radio 5 raidījumā "Vakara Kvartāls" tā vadītājs Mārtiņš Pavasaris kopā ar vienu no populārākajiem pašmāju hip-hop māksliniekiem — ansi (Ansis Kolmanis) — no vairāk kā 250 iesūtītajām dziesmām izveidoja 21. gadsimta labāko latviešu repa dziesmu Top 10.

"Vakara Kvartāls" ir mūzikas raidījums, kurā no pirmdienas līdz ceturtdienai tiek apkopota jaunākā pašmāju un pasaules mūzika, taču tieši otrdienas ir veltītas hip-hop pasaules aktualitātēm, īpašu uzsvaru liekot tieši uz vietējās skatuves izcelšanu, kura pēdējo gadu laikā ir piedzīvojusi ļoti strauju progresu.

Cilvēku atsaucība topa veidošanā bijusi ļoti milzīga un kopumā iesūtītas vairāk nekā 250 dziesmas. Vislielāko popularitāti izpelnījusies Ozola un RDK dziesma "Rajons", kas cīņā par uzvaru apsteigusi Kurta un Krii kopdarbu "Dziesma manai pilsētai", kā arī Gustavo "Jau-Tā-Jums". Uzreiz aiz labāko trijnieka palicis Reys, kura skaņdarbs "Par latvisku Latviju" īpaši populārs bija valodu referenduma laikā 2012. gada februārī.

Latvijas 21.gs repa dziesmu TOP10
1. Ozols & RDK – Rajons
2. Kurts & Krii – Dziesma manai pilsētai
3. Gustavo – Jau-Tā-Jums
4. Rays – Par latvisku Latviju
5. Bū-š – Vēja Dzejoļi
6. Skutelis – Pēdējā
7. Guiseppe – Savs Tuss (Gustavo RMX)
8. Riekstu Armija – Riekstu Pasaule
9. Armands – 13 atslēgas vārdi
10. Nātre – Miega zagle


Foto: spoki.lv

Komentāri