LVĢMC veidos modernu mājaslapu, Mixnews.lv

LVĢMC veidos modernu mājaslapu

фото

Sabiedrība | 2014. gada 3. maijā plkst. 16:29

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) vēlas izveidot modernu un lietotājiem draudzīgu mājaslapu un šim nolūkam tērēs 19 800 eiro, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Konkursā par tiesībām modernizēt mājaslapu uzvarējis uzņēmums SIA "Analytica", raksta LETA.

Kā norāda LVĢMC, ir nepieciešams izveidot platformu un mājaslapu, kur tās apmeklētāji un reģistrētie lietotāji spētu ērtā veidā iegūt informāciju no LVĢMC, kā arī iegādāties un saņemt LVĢMC sniegtos tiešsaistes un attālinātās apkalpošanas pakalpojumus. Savukārt LVĢMC šajā platformā varētu izvietot jaunus pakalpojumus, pārvaldīt maksājumus, rēķinus, kā arī administrēt portālu - tā saturu un izkārtojumu.

Kā būtisks projekta aspekts tiek norādīts platformas vizuālā pievilcība, draudzīgums lietotājiem un platformas veiktspēja uz dažādām mūsdienu ierīcēm, tostarp mobilajiem tālruņiem planšetdatoriem, augstas izšķirtspējas monitoriem.

Platformu un mājaslapu plānots ieviest divos etapos. Pirmais paredz izstrādāt tehnisko specifikāciju, izplānot projektu pēc kādas no konkrētām izstrādes metodoloģijām. Otrais solis paredz serveru puses programmēšanu, to uzstādīšanu un palaišanu, kā arī produkta nodrošināšanu un uzturēšanu. Darbi pēc līguma noslēgšanas būs jāveic trīs mēnešu laikā.

Foto: ekrānšāviņš no meteo.lv

Komentāri