Rīgā būs satiksmes ierobežojumi, Mixnews.lv

Rīgā būs satiksmes ierobežojumi

фото

Sabiedrība | 2014. gada 4. maijā plkst. 12:34

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā šodien pilsētas centrā tiks ierobežota satiksme, tostarp autotransportam būs slēgta 11.novembra krastmala.

Līdz 5.maija pl.11 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, kā arī 11.novembra krastmalai pieguļošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē, starp Jaunielu un Poļu gāti, kā arī Bīskapa gātes posmā no Herdera laukuma līdz 11.novembra krastmalai.

Šajā posmā tiks aizliegta arī transportlīdzekļu stāvēšana un apstāšanās. Slēdzot satiksmi 11.novembra krastmalā, tiks organizēta divvirzienu satiksme Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam un Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai.

Svētdien, 4.maijā no pl.7 līdz 15 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt Aspazijas bulvāra 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Teātra ielu, parka pusē, un Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Smilšu ielu, parka pusē.

Savukārt no pl.7 līdz 18 transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt Kaļku ielas abās pusēs, posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

Līdz 5.maija pl.11 tiks slēgta tauvošanās vieta, 14.piestātne, 11.novembra krastmalā lejpus Akmens tilta, un tauvošanās vieta, 17.piestātne, lejpus Akmens tilta.

Komentāri