Glābēji palīdz sliktā ceļu stāvokļa dēļ avarējušo automašīnu vadītājiem, Mixnews.lv

Glābēji palīdz sliktā ceļu stāvokļa dēļ avarējušo automašīnu vadītājiem

фото

Sabiedrība | 2013. gada 31. janvārī plkst. 11:09

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki vairākkārt snieguši palīdzību sliktā ceļu stāvokļa dēļ avarējušo automašīnu vadītājiem.

Kā aģentūru LETA informēja VUGD preses pārstāve Viktorija Šembele, ap pusnakti Gulbenes novadā kāda kravas automašīna nevarēja uzbraukt kalnā un saslīdēja uz ceļa braucamās daļas. Izmantojot trosi, dienesta glābēji kravas automašīnu iztaisnoja uz ceļa un uzvilka kalnā.

Līdzīga situācija bija izveidojusies arī Aizkraukles tuvumā uz šosejas Rīga-Daugavpils, kur avarēja kravas automašīna, daļēji aizšķērsojot ceļu. Šajā gadījumā ar VUGD tehniku smago automašīnu uz ceļa nebija iespējams iztaisnot.

Šorīt glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Jaunjelgavas novada Staburaga pagastā, kur grāvī bija ieslīdējusi vieglā automašīna ar mazu bērnu salonā. Izmantojot vinču, VUGD darbinieki šo spēkratu izvilka atpakaļ uz ceļa.

Savukārt Krimuldas un Ropažu pagastā glābēji naktī no ceļa braucamās daļas novāca vēja nolauztus kokus.

Saglabājoties nelabvēlīgiem laika apstākļiem, kuru ietekmē veidojas ceļa apledojums, VUGD aicina autovadītājus būt ļoti uzmanīgiem. Savukārt kājāmgājējiem ir uzmanīgi jāpārvietojas pa ietvēm, jo daudzviet tās ir slidenas, bet no namu jumtiem var krist kūstošais sniegs un lāstekas.

Foto: no vietnes riga24.lv

Komentāri