Salu tilta renovāciju plāno sākt 2014.gadā, Mixnews.lv

Salu tilta renovāciju plāno sākt 2014.gadā

фото

Sabiedrība | 2013. gada 1. februārī plkst. 09:10

Salu tilta remonts Rīgā sāksies pēc Dienvidu tilta trešās kārtas pabeigšanas, lai pār to varētu novirzīt lielu daļu satiksmes plūsmas, piektdien intervijā LTV teica Rīgas domes Satiksmes departamenta Transporta būvju uzturēšanas un būvniecības pārvaldes priekšnieks Tālivaldis Vectirāns.

"Lai cilvēki ļoti nejustu Salu tilta remontu, to var uzsākt tikai pēc Dienvidu tilta trešās kārtas pabeigšanas, kas paredzēta šogad.Mēs varēsim savienot Ziepniekkalnu ar Pļavnieku pusi - tātad ļoti ātri varēs novadīt satiksmi pār Dienvidu tiltu un samazināt Salu tilta slodzi," sacīja Vectirāns.

Viņš teica, ka Salu tilta rekonstrukcijas laikā būs nepieciešams slēgt vismaz pusi no tilta. Vectirāns arī piebilda, ka šoziem Bieķengrāvja estakādes stāvoklis ir ļoti pasliktinājies. Tāpēc notiek gatavošanās, lai Bieķengrāvja posmā seguma atjaunošanu veiktu jau šogad.

Salu tilta renovāciju plānots sākt 2014. un 2015.gada būvdarbu sezonā. Līdz rekonstrukcijas sākšanai departaments veiks atsevišķu bīstamu bojājumu remontu.

foto: rdsd.lv

Komentāri