Likvidēts ugunsgrēks kūrorta poliklīnikā Ķemeros, Mixnews.lv

Likvidēts ugunsgrēks kūrorta poliklīnikā Ķemeros (1)

фото

Sabiedrība | 2013. gada 2. februārī plkst. 18:29

Šodien pēcpusdienā ugunsdzēsējiem izdevies pilnībā likvidēt ugunsgrēku neapsaimniekotajā kūrorta poliklīnikā Ķemeros, Emīla Dārziņa ielā 15, ziņo LETA.

Kā ziņoja portāls Mixnews, paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks vēsturiskajā ēku kompleksā izcēlās vakar vakarā. Informācija par ugunsgrēku tika saņemta 22:00. Liesmas izpletušās aptuveni 3000 kvadrātmetru platībā, un ugunsgrēka dzēšanā bija iesaistīti aptuveni 50 cilvēki, izmantojot 13 tehnikas vienības.

Atgādinām, ka šī jau ir otrā reize, kad šajā ēkā izcēlās ugunsgrēks - pērn vasarā, 18.jūlijā tā dega kopumā 1200 kvadrātmetru platībā.

Foto: mixnews.lv, Russian Look

Komentāri 1
region bekopirms 2 gadiem
reģions BEKO ir labi pazīstama ar kvalitāti aizdevumu pakalpojumus un ir izveidojusi stabilu reputāciju līdzņemšanai ārā naudu privātpersonām, es dot aizdevumus, lai cilvēkiem, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, un ieguldīt biznesā. Es uzskatu sevi laimīgs par šo iespēju būt šajā uzņēmējdarbības virzienā ar lielu entuziasmu, es gaidu pieredzi sniedzu savus labākos aizdevumu pakalpojumus jums ar zemu procentu likmi 2% ar minimālām formalitātēm
Ja kāds jautājums? don `t sazinieties ar mani uz manu e-pastu ~ regionbeko@hotmail.com