12 cilvēki guvuši traumas uz slidenām ielām, trīs - uz kalna, Mixnews.lv

12 cilvēki guvuši traumas uz slidenām ielām, trīs - uz kalna

фото

Sabiedrība | 2013. gada 3. februārī plkst. 14:21

Pēc kritiena uz slidenas ielas sestdien slimnīcā nogādāti kopumā 12 cilvēki, bet trīs cilvēki guvuši traumas uz kalna, aģentūru BNS informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Lielākā daļa cietušo, kas paslīdējuši uz ielas, ir Rīgā. Traumas guvuši dažāda vecuma cilvēki, tostarp 80 gadus vecs iedzīvotājs.

Turpinoties aukstam laikam, vairāki cilvēki pie ārsta ar apsaldējumiem vērsušies novēloti. Slimnīcā nogādāta 77 latgaliete, kas kāju apsaldējumus guvusi pirms četrām dienām, bet ādas nekroze konstatēta 63 gadus vecam vīrietim Vidzemē, kurš apsaldēja pēdas jau pirms nedēļas.

Vairāki izsaukumi sestdien saņemti uz kalniem. 30 gadus vecs slēpotājs nogādāts slimnīcā ar smadzeņu satricinājumu, 15 gadus vecs pusaudzis salauzis roku snovošanas laikā, bet viens cilvēks lauzis kāju, šlūcot ar kameru.

Bukša informēja, ka divi mazi bērni sestdien nonākuši slimnīcā ar applaucējumiem - gadu vecs puika applaucējies ar karstu zupu, bet gadu veca meitene ar karstu kafiju.

Foto: no vietnes yle.fi NMPD sestdien devās uz 1458 izsaukumiem, no kuriem 220 bija traumas.

Komentāri