Nākamnedēļ Bastejkalnā notiks Rīgas ziemošanās, Mixnews.lv

Nākamnedēļ Bastejkalnā notiks Rīgas ziemošanās

фото

Sabiedrība | 2013. gada 4. februārī plkst. 18:12

Nākamnedēļ, 16.februārī, pirmo reizi visas dienas garumā Bastejkalnā notiks karnevāls jeb Rīgas ziemošanās, ziņo LETA.

Šajā dienā Bastejkalnā būs aicināti pulcēties dažāda vecuma rīdzinieki un pilsētas viesi, lai piedalītos jautrās ziemas atrakcijās, sacensībās un dažādās izklaidēs, bet pasākuma noslēgumā notiks ziemas balle.

Visi pasākuma viesi, ļaujot vaļu fantāzijai, uz šo sarīkojumu aicināti ierasties dažādu Rīgas simbolu maskās vai masku tērpos, kļūstot, piemēram, par Lielo Kristapu, kanāla pīli, Melno kaķi, Doma baznīcas peli vai citu sev tīkamu simbolu. Maskas īpašās meistardarbnīcās varēs izgatavot arī uz vietas Bastejkalnā, savukārt atraktīvāko masku īpašnieki saņems pārsteiguma balvas.

Gatavoties Rīgas ziemošanās notikumam visi aicināti, sākot ar šodienu, iesūtīt savu versiju par to, kas ir galvenais Rīgas simbols, vai nobalsot par jau izvirzītajiem variantiem mājaslapā "www.riga2014.org" vai "Lattelecom" un "Rīga 2014" sociālajos medijos.

Balsojumā tiks izraudzīti populārākie tradicionālie Rīgas ziemas simboli, kā arī gaidīti jaunu, aktuālu pilsētas simbolu un leģendu piedāvājumi. Populārākie Rīgas simboli kļūs par atraktīviem Bastejkalna norišu viesiem.

Foto: poga.lv

Komentāri