Pēc kravas auto avārijas Durbē ieplūdusi dīzeļdegviela, Mixnews.lv

Pēc kravas auto avārijas Durbē ieplūdusi dīzeļdegviela

фото

Sabiedrība | 2013. gada 6. februārī plkst. 17:13

Pēc kravas automašīnas avārijas, kas šorīt notika uz reģionālā autoceļa P112 Kuldīga-Aizpute-Līči, Durbes upē ir ieplūdusi dīzeļdegviela, kā arī joprojām ir apgrūtināta satiksme pār tiltu, informē LETA.

Tomēr dīzeļdegviela nerada būtisku apdraudējumu videi, aģentūru LETA informēja Valsts vides dienesta Liepājas reģionālās vides pārvaldes direktora vietnieks Roberts Bērziņš.

Pašlaik nav precīzi zināms, kāds degvielas daudzums nonācis upē, taču, ņemot vērā ūdens daudzumu upē un to, cik daudz degvielas var atrasties degvielas bākā, nav pamata bažām par nopietnu apdraudējumu videi, atzina Bērziņš.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki upē izvietojuši norobežojošās bonas, lai piesārņojums neizplatītos tālāk. Vides inspektori, veicot pārbaudes lejup pa straumi apmēram 2,5 kilometru garumā, piesārņojuma izplatīšanos nav konstatējuši.

Kā pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses pārstāve Inga Vetere, pagaidām tiek meklēta tehnika, ar kuru varētu izcelt upē daļēji ieslīdējušo kravas automašīnas piekabi.

Kravas automašīna avarēja šorīt ap plkst.9 Durbes novada Dunalkas pagastā, pie Aisteres, tāpēc tika daļēji bloķēta satiksme uz reģionālā autoceļa P112.

Kravas automašīna nobraukusi no Durbes tilta braucamās daļas, un tās piekabe daļēji ieslīdējusi upē.

Negadījumā cietušo nav. Notikuma vietā strādā policija, kas regulē satiksmi.

Foto: no vietnes saulkrasti24.lv

Komentāri