Aptauja: 76% iedzīvotāju atbalsta Rīgas sniegputeņa biļetes, Mixnews.lv

Aptauja: 76% iedzīvotāju atbalsta Rīgas sniegputeņa biļetes

фото

Sabiedrība | 2013. gada 7. februārī plkst. 08:35

Lielākā daļa jeb 76% iedzīvotāju atbalsta Rīgas iniciatīvu sniegputeņa laikā ļaut autovadītājiem galvaspilsētas sabiedrisko transportu izmantot bez maksas, liecina pēc LNT pasūtījuma veiktā aptauja.

Savukārt 19% aptaujāto sniegputeņa biļetes neatbalsta, bet 5% nav par to viedokļa.

Rīgas dome pagājušā gada decembrī paziņoja, ka no 13.decembra stipras snigšanas laikā autovadītāji Rīgā, uzrādot transportlīdzekļu reģistrācijas apliecību, varēs bez maksas izmantot sabiedrisko transportu. Rīgas domē paskaidroja, ka šie braukšanas atvieglojumi tiek ieviesti, lai samazinātu satiksmes intensitāti un sastrēgumus stipras snigšanas laikā un atvieglotu ielu uzturēšanas tehnikas darbu.

Savukārt tikai 18.decembrī Rīgas dome pieņēma grozījumus noteikumos par Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta lietošanu, kas tostarp paredz iespēju šoferiem sabiedrisko transportu stipras snigšanas laikā izmantot bez maksas.

Izmaiņas noteikumos pagaidām nav guvušas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas atbalstu - ministrija plāno nākamnedēļ izlemt, kā rīkoties ar šiem Rīgas domes noteikumu grozījumiem.

Foto: lat.mixnews.lv

Komentāri