Uz LTV valdi turpina pretendēt deviņi kandidāti, Mixnews.lv

Uz LTV valdi turpina pretendēt deviņi kandidāti

фото

Sabiedrība | 2013. gada 7. februārī plkst. 22:41

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nobalsojusi par deviņiem kandidātiem, kas tiek virzīti konkursam uz Latvijas Televīzijas (LTV) valdes locekļu amatiem otrajā kārtā, biznesa portālam "Nozare.lv" apstiprināja NEPLP loceklis Gints Grūbe.

Grūbe norādīja, ka kandidāti otrajai kārtai izraudzīti, balstoties uz personāla atlases uzņēmuma "Fontes" novērtējumu, jo "Fontes" intervēja visus kandidātus. Katru nedēļu "Fontes" izvērtēs trīs kandidātus, jo otrajā kārtā paredzēti komplicētāki pārbaudījumi, kas ietvers dažādus testus, lomu spēles un dažādu situāciju izspēles.

Grūbe arī uzsvēra, ka konkursa otrās kārtas pretendenti publikai taps zināmi NEPLP organizētā publiskā diskusijā, tiekoties ar LTV darbiniekiem, kas paredzēta 25.februārī. Līdz tam "Fontes" ir jāsniedz atzinums par kandidātiem.

Atgādinām, ka ne vairāk kā trīs katra amata kandidāti, kas saņēmuši augstāko novērtējumu, turpinās dalību otrajā kārtā.

Uz jautājumu, kāpēc NEPLP neatklāj kandidātu vārdus, Grūbe atbildēja, ka galvenais iemesls ir kandidātu saistības pret citiem darba devējiem.

Kā ziņoja portāls Mixnews, 28.janvārī noslēdzās pieteikšanās NEPLP rīkotajam konkursam, kurā tiks izraudzīti trīs LTV jaunās valdes locekļi - valdes priekšsēdētājs, valdes loceklis programmu attīstības jautājumos, kā arī valdes loceklis finanšu un tehnoloģiju jautājumos.

Konkursam pieteicās 45 kandidāti, tostarp vairāki pazīstami mediju darbinieki un žurnālisti, tādi kā Juris Millers, Egils Zariņš, Andrejs Mamikins un citi.

Foto: vieglicelot.lv, jonika.lv

Komentāri